Плідна боротьба за титул найсильнішої студентської команди

Вихідними у Дніпрі стартував новий сезон першого етапу Студентської Ліги з дзюдо 2018-2019. За першість боролися 80 учасників з команд-представників 9 вишів області. Високий професійний рівень демонстрували й шестеро майстрів спорту України.

Змагання проходили на базі Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

У командному заліку збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла друге місце, поступившись лише команді з Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Третє ж місце вибороли представники Університету митної справи та фінансів.

Не обійшлося й без перемог в особистому заліку. Перше місце посіли курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Поліна Михайська та студентка юридичного факультету Тетяна Теслюк. Вітаємо зі спортивними досягненнями!