Нові обличчя, нові чемпіони!

У Києві завершився Кубок України зі змішаних бойових мистецтв (ММА) серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих за версією UFMMA. Команду Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли троє спортсменів, з медалями повернулися двоє із них.

Курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Максим Комаров у вагові категорії до 61 кг виборов золото. Знаковим є те, що ці змагання стали для спортсмена перепусткою на Чемпіонат Європи-2020.

Другокурсниця факультету кримінальної поліції Єлизавета Макарова у ваговій категорії понад 70 кг стала срібною призеркою. До речі, це перша медаль Єлизавети, здобута на чемпіонаті всеукраїнського рівня.

Варто зазначити, що обом курсантам ДДУВС перемоги далися не легко, адже у кожній ваговій категорії цього разу виступало більше 10 борців. Всього за призи приїхали поборотися 334 спортсмени.