ДДУВС розширює кордони співпраці

Новини університету

На базі Литовської школи поліції (м. Каунас, Литовська Республіка) відбулась міжнародна науково-практична конференція на тему «Ефективний захист прав потерпілих: європейський досвід згідно з директивою прав потерпілих». У ній взяли участь провідні науковці та практики – судді, адвокати, поліцейські з Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Греції, Швеції, Румунії та інших держав Європейського Союзу. У складі делегації від України Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри теорії та історії держави і права Валентина Боняк та доцент кафедри кримінального процесу Вікторія Рогальська.

Спікером від української делегації з доповіддю на тему: «Рівність прав потерпілого та підозрюваного в кримінально-процесуальному законодавстві України в контексті забезпечення права на справедливий суд» виступила Вікторія Рогальська.

ДДУВС розширює кордони співпраці

Під час науково-практичного заходу учасники активно обмінювалися досвідом реагування на вчиненні правопорушення та ділилися найкращими практиками захисту прав потерпілих.

ДДУВС розширює кордони співпраці

Після конференції представники ДДУВС ознайомились із організацією навчально-виховної роботи у Литовській школі поліції, навчально-методичним забезпеченням та матеріально-технічною базою навчального закладу. Особливу цікавість викликала практична діяльність поліцейського відділу у м. Майстачіаі Каунаського району.

Також делегатам від України було організовано екскурсію до Університету Вітаутаса Великого (м. Каунас), де відбулася зустріч з проректором із науково-дослідної роботи Юлією Кірешайне, деканом юридичного факультету Томасом Беркманасом та керівником міжнародного відділу Оленою Плотніковою.

ДДУВС розширює кордони співпраці

Поїздка до м. Каунаса та участь у роботі конференції не тільки засвідчила про сталість співпраці з Литовською школою поліції, але й розширила можливості для подальшого співробітництва з науковою та студентською спільнотою цієї держави.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 826