Найсильніші борці зі змішаних єдиноборств навчаються у ДДУВС

У Кам’янському завершився клубний Кубок ММА «Найсильніший». За призові місця боролися більше 100 спортсменів із 11 клубів регіону. 6 медалей – на рахунку курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Готував до змагань спортсменів ДДУВС старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Олександр Журавель. «Змагання пройшли на високому рівні, – розповідає тренер університетської збірної. – Виступало багато майстрів і кандидатів у майстри спорту. Дуже задоволений виступом нашої команди».

4 години проходили цікаві поєдинки, які тримали у напрузі всіх глядачів, яких цього разу зібралася рекордна кількість.

Впевнену та беззаперечну перемогу за результатами змагань здобув курсант першого курсу факультету кримінальної поліції Артем Водяний.

Срібними призерами чемпіонату стали курсанти Єгор Набока, Артем Степанець, Захар Капшарь та Артур Сидоренко. Бронзову нагороду виборов Володимир Маслик.