У ході семінару обговорили стратегію запобігання злочинності через планування територій

Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на кафедрі кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування відбувся науково-практичний семінар «Запобігання злочинності через планування територій. Безпека життєвого середовища».

Крім представників ДДУВС участь у семінарі взяли науково-педагогічні працівники Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпровського гуманітарного університету, а також представники Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, громадської організації «Антикорупційна правозахисна рада» та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

У ході семінару обговорили стратегію запобігання злочинності через планування територій

На семінарі в рамках Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року обговорювалися актуальні питання у сфері створення безпечного середовища життєдіяльності населення, запобігання корупції в інфраструктурній сфері, захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

У ході обговорень учасники семінару дійшли висновку про необхідність налагодження більш тісної співпраці між населенням, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та поліцією у контексті запобігання злочинності та забезпечення публічної безпеки.

У ході семінару обговорили стратегію запобігання злочинності через планування територій

 

 


Кількість переглядів сторінки: 478