Виходять на арену силачі або як гирьовики ДДУВС підкорюють переможні п’єдестали

22–24 березня місто Дніпро зустрічало гостей із 18 навчальних закладів України: всі вони приїхали продемонструвати свої сили та техніку на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів за правилами СГСУ (довгий цикл).

У змаганнях взяли участь і представники збірних команд закладів вищої освіти МВС України. Команду Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли курсанти 1-3 курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та досудового розслідування: Денис Швидь, Сергій Панченко, Владислав Космина, Олег Макеєв, Руслан Добровольський, Олексій Карячка та Богдан Бублик.

У запеклій боротьбі переможцем змагань у ваговій категорій 95+ став молодий спортсмен збірної команди ДДУВС Олексій Карячка, бронзовим у ваговій категорії до 68 кг – Денис Швидь. Всього два очки у ваговій категорії до 73 кг програв супернику Сергій Панченко, зайнявши третю сходинку п’єдесталу.

У загальнокомандному заліку команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла третє місце.

Вітаємо призерів змагань і тренера – старшого викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки – Валерія Біліченка, бажаємо подальших успіхів на Чемпіонаті України серед збірних команд закладів вищої освіти МВС України.