Сергій Балабан – срібний призер Чемпіонату України з дзюдо

6 квітня в Дніпрі завершився Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів, чоловіків і жінок. 289 учасників із п’яти країн зібрав цей старт. Україна, Грузія, Молдова, Іспанія і Литва делегували свої команди в Дніпро. Україна ж представили учасники з 16 областей та міста Києва.

За результатами змагань кращою командою стала збірна Дніпра (23 золотих, 11 срібних і 13 бронзових медалей). На другому місці медального заліку – Кіровоград, на третьому – Харків.

Честь міста та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на змаганнях відстоював начальник факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції майор поліції Сергій Балабан – майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, Європи та світу.

Сергій Балабан виступав у віковому дивізіоні М2 (35-40 років), ваговій категорії до 90 кг. Провів чотири надважкі поєдинки, три із них виграв достроково, у фіналі поступився спортсмену з Дніпра Віталію Дудчику.

Попереду у дзюдоїста ще одне серйозне спортивне випробування – Чемпіонат Європи, який проходитиме наприкінці липня в Іспанії. Бажаємо Сергію Миколайовичу Балабану ще більше переможних медалей, уболіваємо за нього та пишаємося його кожною перемогою!