Змагання з поліатлону: у збірної ДДУВС нові досягнення

Нещодавно у Львові завершився чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019». У змаганнях взяли участь збірні команди закладів вищої освіти та інших центральних органів виконавчої влади у системі МВС.

За перемогу боролися 12 команд, середи яких – збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Учасники мали змогу продемонструвати свій спортивний рівень зі стрільби, плавання на дистанції у 100 м та бігу на дистанції у 100 м, 1000 м та 3000 м.

За результатами змагань в особистому заліку серед жінок третє місце посіла курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Валерія Сорокотяга. Спортсменка отримала 300 очок.

«Особисто я навчаюсь на четвертому курсі в ДДУВС, тому для мене це були останні змагання, у яких я боролася за перемогу в якості курсантки. Поліатлон – це взагалі насичений та різноманітний вид спорту. Кожен із етапів потребує ґрунтовної підготовки. До того ж, під час стрільби необхідні не тільки фізичні навички, а й моральна готовність до змагань», – розповіла Валерія Сорокотяга.

Курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Михайло Сокол виборов четверте місце.

Призерів чемпіонату було нагороджено кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла третє місце.