Масштабна подія року у Дніпрі: яким був легкоатлетичний марафон

Новини університету

Вихідними у Дніпрі відбувся 4th Interpipe Dnipro Half Marathone. Цього року за перемогу змагалася рекордна кількість учасників – майже 5000. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ представляло 2 команди. Докладніше про їхні результати – у нашому матеріалі.

Забіги розпочалися о 8 ранку після розминки учасників. Змагання урочисто відкрив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

Цього року до турніру долучилися легкоатлети з Великобританії, Польщі, Кенії тощо. Спортсмени мали подолати дистанції у 4.2, 10 та 21 км. Першість виборювали як у командному заліку, так і особистому.

Свій спортивний професіоналізм та жагу до перемоги вирішили продемонструвати й курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Юнаки мали подолати дистанцію в 4,2 км на дистанції «Security cup».

За результатами змагань перемогу здобула команда, до складу якої увійшли курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Руслан Кордобан, Михайло Сокол, Андрій Іваненко, а також курсант факультету економіко-правової безпеки Сергій Болюх.

3 місце посіла ще одна збірна ДДУВС, яку представляли курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергій Хаблов та Богдан Конарев, а також курсант факультету економіко-правової безпеки Олег Заєць та курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Сергій Заїка.

Не обійшлося без досягнень і в особистому заліку: Руслан Кордобан посів 2 місце, а Сергій Болюх – 3 місце.

«Беремо участь у таких змаганнях вже вдруге. Це чудова можливість продемонструвати свої бійцівські якості, реалізувати спортивні амбіції. До того ж, отримуємо цінний досвід, який потім примножимо на Чемпіонаті України з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу. До нього наразі й готуємось», – поділився враженнями Сергій Болюх.

Втретє взяла участь у змаганнях і курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Анастасія Жихарева. Вона подолала відстань у 21 км та посіла 3 місце.