Боксерів ДДУВС визнали найсильнішими в області

У Дніпрі упродовж 3-х днів проходив Кубок Дніпропетровської області з боксу серед дорослих. Двоє курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завоювали золоту та срібну нагороди.

Змагання відбулися на базі Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. За призові місця боролися 85 найсильніших боксерів регіону.

До складу команди ДДУВС увійшли Микита Михайличенко та Олександр Шевченко.

За результатами напружених змагань спортсмени ДДУВС вибороли 2 призових місця. Курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Микита Михайліченко у ваговій категорії понад 91 кг став беззаперечним чемпіоном. Курсант 3-го курсу факультету кримінальної поліції Олександр Шевченко у ваговій категорії до 56 кг став срібним призером.

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо успіхів і нових перемог!