«Професія обрала мене!»

Новини університету

Табірний збір-2019 у розпалі, а тому у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ життя вирує. Сюди знову прийшли ті, хто хочуть стати справжніми правоохоронцями. Вони вже невпинно рухаються назустріч своїй меті. Перший, найвагоміший, крок, напевно, зроблений: ці юнаки та дівчата із запалом в душі та сяючими очима стали частиною історії ДДУВС. І вже діляться першими досягненнями.

«Професія обрала мене!»

Ранні підйоми, зарядка, сніданок, стройова підготовка і теоретичні заняття. Для когось все це стало серйозним випробуванням, а хтось відразу віднайшов переваги курсантського життя. На шляху в майбутніх правоохоронців – новий етап, несхожий на таке безтурботне шкільне життя, що закінчилося лише вчора. Проте у них з’явилася чітка мета, і вони докладають усіх зусиль задля її досягнення.

Зеновій Білецький – майбутній курсант факультету економіко-правової безпеки. Розповідає, що вирішив вступити до вишу після закінчення військового ліцею у Львові.
Зеновію, наскільки важким виявився новий розпорядок та курсантська дисципліна?

Після навчання у військовому ліцеї такі моменти мене не здивували. Дисципліна та беззаперечне виконання наказів – це те, чому я вчився останні декілька років.
Чому саме ДДУВС?

Хочу довести всім, що молодь із Західної України в змозі «підкорити» цей виш. Тепер і своїм побратимам буду розповідати, щоб залишали позаду усі хвилювання та вступали до ДДУВС.

Сплив перший тиждень табірного збору. Напевно, можеш поділитися враженнями?

Перш за все, табірний збір дуже згуртовує. Особисто я вже знайшов тут друзів. Щодо насиченого режиму, то до цього дуже швидко звикаєш, розумієш, що це вже стало буденністю. До того ж, нагадую собі, що серйозно налаштований на навчання. В майбутньому хочу не тільки забезпечувати власну родину, а й змінити щось у державі на краще. Стати кимось, а не ніким.

«Професія обрала мене!»

Ангеліна Баб’як – майбутня курсантка факультету економіко-правової безпеки. Переконує, труднощі у вигляді важкого розпорядку дня чи надмірних фізичних навантажень її аж ніяк не лякають.

Чому вирішила опанувати професію правоохоронця?

Я просто не бачила себе в жодній іншій сфері. Можна сказати, що в моєму випадку професія обрала мене, а не я її. Визначалася між декількома закладами вищої освіти, але саме в правоохоронній системі.

Табірний збір – це важко?

Без труднощів, звісно ж, не обходиться. Проте я звикла до фізичних навантажень, адже займаюсь важкою атлетикою. Насправді табірний збір виявився не настільки важким, як я очікувала. До того ж, маю тут друзів з інших факультетів, які підтримують, розповідають про навчання.

На твій погляд, чому варто пройти через таке випробування, як табірний збір?

Щоби відчути своїх товаришів та стати однією сім’єю!

«Професія обрала мене!»

 

 


Кількість переглядів сторінки: 516