Курсант Сергій Болюх у забігу АTB Dnipro Marathon у своїй віковій категорії фінішував першим

У Дніпрі відбувся четвертий АTB Dnipro Marathon. Бігова подія, що вже стала для Дніпра традиційною, цьогоріч зібрала 4,5 тисячі легкоатлетів із десяти країн світу, серед них – курсант 3-го курсу факультету економіко-правової безпеки Сергій Болюх.

Учасники бігли марафонську (42,195 км), напівмарафонську дистанції (21,0975 км), у 10 та 5 км. Для найменших спортсменів – дитячі забіги. А для дебютантів – дистанція «Твоя перша миля» (1,6 км).

Сергій Болюх на цих змаганнях приємно здивував результатом і тренера, і себе особисто. На дистанції 5 кілометрів хлопець побив особистий рекорд і добіг до фінішу за 16 хвилин 48 секунд. До марафону таку відстань він долав мінімум за 17:06.

Цей результат приніс третьокурснику відразу 2 нагороди – 2 місце в абсолютній першості та 1 місце – у своїй віковій категорії.

Варто відмітити, що Сергій Болюх у своєму юному віці вже має звання кандидата в майстри спорту з легкої атлетики. Причому займатися цим видом спорту почав відносно недавно, коли вступив до університету. На досягнутому зупинятися не збирається. Вже 9 жовтня має намір підкорити нову вершину – Чемпіонат України з легкої атлетики.

«Тримаймо за нього кулаки всім колективом університету, сподіваємося, що він і надалі буде дивувати нас такими високими результатами!», – бажає своєму вихованцю тренер, викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков.