І знову наші легкоатлети у призерах!

В Одесі відбувся Чемпіонат ФСТ Динамо України з легкої атлетики серед збірних команд закладів вищої освіти МВС. Спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – у призерах.

Команда ДДУВС посіла 3 загальнокомандне місце. В особистій першості призові місця розподілилися наступним чином. Дистанцію у 1000 метрів долали двоє наших спортсменів. 2 місце виборов курсант 3-го курсу факультету економіко-правової безпеки Сергій Болюх, 3 місце – курсантка 1-го курсу факультету превентивної діяльності Ганна Софійченко. Третім на дистанції 5000 метрів фінішував курсант 2-го курсу факультету кримінальної поліції Андрій Іваненко.

Готували команду ДДУВС до змагань викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Сергій Петренко.