Подолали милю миру та стали чемпіонами

Новини університету

У суботу, 19 жовтня, у Дніпрі відбулась традиційна естафета «Миля миру». Команда ДДУВС стала чемпіоном змагань у командній першості, двоє спортсменів вибороли призові місця в особистому заліку.

Вперше спортсмени взяли участь у цьому забігу у 1944-му. Тоді його приурочили до визволення Дніпра від фашистських загарбників. За 75 років естафета жодного разу не переривалась.

Переможців визначали у різних категоріях: учні загальноосвітніх шкіл, студенти технікумів і вищих навчальних закладів, любителі бігу серед чоловіків та серед жінок окремо.

Команду Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли Сергій Болюх, Михайло Сокол, Олег Заєць, Сергій Заіка, Андрій Іваненко, Анна Софійченко, Анастасія Жихарева, Анна Мильчаковська, Вікторія Дегтяр та Ніка Полівода.

В особистому заліку призерами стали курсантка факультету превентивної діяльності Анна Софійченко та курсант факультету економіко-правової безпеки Сергій Болюх.

Анна стала чемпіонкою на дистанції 1300 метрів. Сергій долав дистанцію 1500 метрів, добіг до фінішу другим, ставши срібним призером.