Нові імена, нові перемоги

Вихідними завершився Відкритий чемпіонат міста Кривого Рогу з фрі-файту. За його результатами 7 медалей – на рахунку спортсменів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Близько 80 учасників із провідних спортивних клубів країни приїхали до Кривбасу поборотися за чемпіонські звання. Курсанти ДДУВС представляли свій СК єдиноборств, який очолює завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський.

За результатами змагань наші курсанти у розділі «Ріал файт» вибороли 4 медалі. Чемпіонами сталим Богдан Дубчак (3 курс, факультет ДР) та Беник Багдасарян (2 курс, факультет ПД), срібним призером став Владислав Аксьонов (4 курс, факультет ПД), бронзовим – Максим Ворошилов (2 курс, факультет ПД). У розділі «Самбішен файт» 1 сходинку п’єдесталу у своїх вагових категорія посіли Богдан Дубчак та Максим Ворошилов. 2 місце – на рахунку Беника Багдасаряна.

Варто зазначити, що ці змагання відкрили нових чемпіонів ДДУВС. Другокурсник Беник Багдасарян займається фрі-файтом всього 2,5 місяці. Перший чемпіонат у житті приніс хлопцеві відразу дві переможні медалі.