Спортсмени ДДУВС підтримали благодійний забіг

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у благодійному забігу «миколайчиків». Змагання відбулися на підтримку хворого спортсмена, легкоатлета Олексія Лєсняка.

Учасники благодійного забігу долали на швидкість дистанції у 1500 м, 3000 м, 6000 м та 9000 м. Спортивний захід організували у парку імені Лазаря Глоби.

Курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Анастасія Жихарева на дистанції у 6000 м посіла третє місце.

Не обійшлося й без призових місць на дистанції у 3000 м. Курсант факультету економіко-правової безпеки Сергій Болюх став срібним призером, а перемогу здобула курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Анна Софійченко.

Як зазначає Сергій Болюх, до благодійного забігу долучився вперше.

«Від такого заходу отримав справжнє задоволення. До того ж, забіг – це чергова нагода переконатися у власних можливостях. Змагатися довелося із призерами всеукраїнських змагань та олімпійськими чемпіонами. І це дуже хвилююче», – розповів курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.