Виходять на арену силачі!

Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся Чемпіонат з гирьового спорту серед курсантів. Помірятися силами виявили бажання тридцять п’ять спортсменів і спортсменок.

Призові місця та грамоти розігрувались у восьми вагових категоріях.

Боротьба була запеклою та видовищною, а підтримка вболівальників гарячою.

У напруженій боротьбі перше командне місце виборов факультет кримінальної поліції. Поступившись чотирма балами переможцям, друге місце посіла команда факультету економіко-правової безпеки. Трете місце дісталося команді факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, четверте – факультету превентивної діяльності.

Перше місце у ваговій категорії до 63 кг посів курсант факультету економіко-правової безпеки Олег Заєць. У ваговій категорії до 68 кг чемпіоном став курсант факультету кримінальної поліції Василь Перетрухін. У ваговій категорії до 73 кг першість здобув курсант цього ж факультету Денис Швидь. У вагові категорії до 78 кг чемпіоном став теж курсант факультету кримінальної поліції Сергій Панченко. У ваговій категорії до 85 кг переміг курсант факультету економіко-правової безпеки Юрій Зубик. У ваговій категорії до 95 кг першість здобув курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Руслан Добровольський, а у ваговій категорії понад 95 кг першість здобув курсант цього ж факультету Олексій Корячка.

Серед жінок у абсолютній ваговій категорії посіла перше місце курсантка факультету економіко-правової безпеки Аліна Матвієнко. Друге місце здобула курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Поліна Грисенко. Бронзовою призеркою стала курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Інна Разон.

Організатори змагань – кафедри тактико-спеціальної підготовки та спеціальної фізичної підготовки. Суддями змагань були старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковник поліції Валерій Біліченко, викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки: старший лейтенант поліції Дмитро Анісімов, Віктор Мандрика та Роман Марков.

Завдяки проведенню чемпіонату було сформовано та затверджено основний склад команди університету для подальшої участі у змаганнях вищого рангу.