Не навчанням єдиним: у ДДУВС – чемпіонат із жиму штанги

Чемпіонат Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ із жиму штанги нещодавно визначив нових переможців. За перемогу цього разу змагалися представники усіх студентських та курсантських факультетів закладу.

Турнір проходив на базі центру спеціальної фізичної підготовки. Найсильніших спортсменів серед хлопців визначали у вагових категоріях до 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 90+ кг.

Змагання серед жінок проводились в абсолютній ваговій категорії.

За результатами напруженої боротьби призові місця у командному заліку розподілилися наступним чином:

• 1 місце – факультет економіко-правової безпеки;

• 2 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

• 3 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

В особистому заліку 1 місце у категорії до 67,5 кг посів курсант факультету економіко-правової безпеки Олег Кравець, у категорії 75 кг – курсант факультету економіко-правової безпеки Едуард Рижков, у категорії 82,5 кг – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Артем Кіпа, у категорії 90 кг – курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Богдан Коваленко, у категорії понад 90 кг – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Богдан Федорішин.

Серед жінок абсолютною переможницею стала курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Ганна Євдокименко.

Показати свою майстерність вирішили і наставники: викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Дмитро Анісімов та фахівець Віталій Бахмач. Спортсмени переконані, таким чином надихатимуть молодь на нові звершення.