Дорогі колеги, студенти, курсанти, ветерани та вся університетська громадо!

Новини університету

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем університету!

Дорогі колеги, студенти, курсанти, ветерани та вся університетська громадо!

Сьогодні Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – сучасний науково-освітній центр нашого регіону – святкує 54 річницю освітньої діяльності. Ці роки були насиченими знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива самовіддана робота, постійний науковий і творчий пошук, загальнонаціональне та світове визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності команди ДДУВС.

Наш колектив беззаперечно обрав європейську стратегію розвитку, налагоджуючи та поглиблюючи зв’язки з вищими навчальними закладами Європейського Союзу. Саме це забезпечує використання європейського досвіду для підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Ми велика дружна родина. Люблячи свій університет, служачи йому, покращуючи його, ми робимо кращою всю Україну. Я твердо переконаний, що наша альма-матер і надалі залишатиметься флагманом упровадження інновацій, центром інтелектуальної творчості та пошуку, а випускники завжди будуть лідерами в усіх сферах життя суспільства.

Я дякую викладачам, працівникам, курсантам, студентам за самовіддану працю задля процвітання нашого університету. Окремі слова шани та поваги висловлюю нашим колегам-ветеранам, які продовжують передавати свій багатий практичний досвід здобувачам вищої освіти. Честь вам і доземний уклін, наші ветерани! Нехай кожен день, проведений тут, наповнює ваші серця втіхою і натхненням, нехай завжди у вас знаходяться сили та впевненість задля підкорення нових вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і професійного креативу, щоденного натхнення та затишку у родинах!

 

 


Кількість переглядів сторінки: 926