Зустріч для обговорення подальшого співробітництва

Оголошення (міжнародна діяльність)

Під час зустрічі керівництва із представниками відділу з питань публічного порядку Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні були обговорені питання співробітництва щодо проведення навчальних заходів з імплементації моделі соціальної ідентичності (скандинавської) у роботі Національної поліції України при забезпеченні публічного порядку та безпеки. Зокрема, Жозе Баррето, голова відділу з питань публічного порядку, звернувся до керівництва університету із пропозицією провести міжнародний тренінг з питань публічного порядку у рамках проєкту PRAVO на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У свою чергу ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко підтримав таку ідею, так як можливості університету це дозволяють, а участь у тренінгу співробітників факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності дасть змогу підвищити кваліфікацію. Також ректор презентував університет та розповів про всі його можливості для проведення тренінгу для обміну досвідом у сфері забезпечення публічної безпеки при проведенні масових заходів.

Також під час візиту представників КМЄС проректор Лариса Наливайко зустрілася із експертом місії Ґедимінасом Бучюнасом старшим радником з реформи прокуратури. Метою зустрічі було обговорення можливості залучення пана Бучюнаса до проведення бінарних занять для курсантів ДДУВС в рамках навчальної дисципліни «Запобігання та протидія домашньому насильству» сумісно з викладачами кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності. Ґедимінас Бучюнас ознайомився з полігоном для проведення сценарно-орієнтованих занять з напрацювання практичних навичок курсантів та здійснення підвищення кваліфікації для дільничних офіцерів поліції в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», інспекторів ювенальної превенції, працівників патрульної поліції, які під час чергування виключно реагують на факти вчинення домашнього насильства, а також для спеціальних мобільних груп реагування на прояви домашнього насильства. Викладач кафедри Микола Репан відмітив, що програма дисципліни та тренінгів розроблена з урахуванням міжнародного досвіду та з залученням іноземних експертів.

Крім того, у рамках візиту відбулася зустріч керівництва ДДУВС та представників Литовської школи поліції, на якої сторони підсумували результати співробітництва за три роки та обговорили подальшу співпрацю. Зокрема, організацію обміну викладачами та курсантами. Міндаугас Біліус, т.в.о. начальника Литовської школи поліції, зазначив, що діяльність Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ дуже швидко та якісно розвивається і Литовська школа поліції з задоволенням поглибить співробітництво.

Лаімуте Чаплікіенє, начальник відділу навчальної роботи зазначила, що навчання та підготовка студентів та курсантів організована на якісному рівні, вона відмітила сучасний підхід до відпрацювання професійних навичок поліцейських, що застосовується у навчанні, зокрема мультідисциплінарні освітні курси, і є сенс запровадження деяких навчальних заходів у роботу Литовської школи поліції. Тому співробітництво між навчальними закладами буде продовжено й в подальшому.

 


Кількість переглядів сторінки: 225