Національний університет цивільного захисту України запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations» з можливістю публікації у закордонному індексованому періодичному виданні Scopus

Оголошення (міжнародна діяльність)

ВАЖЛИВІ ДАТИ

20 травня 2020 року проведення конференції (до 10.04.2020 потрібно подати роботу)

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2020) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, вийдуть окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus. Орієнтовна вартість публікації статті становить 85 EUR. Остаточна вартість буде визначена після уточнення кількості статей.

Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог видавництва. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції. Вимоги до оформлення статей викладені за посиланням. Зверніть увагу на додатковий напрям у науковій програмі конференції – «Material Science» та «Solid state physics and semiconductors».

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийняті матеріали будуть опубліковані у збірнику тез доповідей конференції. Правила оформлення тез наведені за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua.

Авторам публікацій! Просимо надати благодійну допомогу організаторам в розмірі 350 грн. (ХБФ «Становлення рятівників», ЄДРПО25863371, МФО351629, IBAN UA843516290000000002600611247, призначення платежу: благодійний внесок на вирішення статутних питань).

Учасники конференції отримують: публікацію у збірнику матеріалів конференції, пакет матеріалів та сертифікат учасника. Вартість проїзду та житла сплачується учасниками самостійно.

Секретаріат конференції: tel.: +38 063 7945621 (viber);

e-mail: pesconf@nuczu.edu.ua

 


Кількість переглядів сторінки: 64