Невпинне професійне становлення – знаємо, вміємо, практикуємо!

Новини університету

Упродовж березня-квітня курсанти 3 курсу разом із офіцерами факультету економіко-правової безпеки проходили дистанційне навчання на онлайн-платформі «PROMETHEUS». Цього разу опановували курс «Боротьба з корупцією».

Навчання тривало упродовж 6 тижнів. За цей період курсанти та офіцери ДДУВС розглянули цілий перелік тем: корупція як соціально-правове явище, ґенеза українського олігархату, коли корупція є злочином, викриття та випередження корупції під час проведення державних закупівель, громадянське суспільство та боротьба з корупцією.

Після вивчення кожної з тем усі мали можливість перевірити свої знання, пройшовши тестування.

Матеріали до курсу супроводжувалися актуальними кейсами з практики, навчальними матеріалами, інфографікою, розглядом судових проваджень, фільмами за результатами журналістських розслідувань, а також документалістикою з прав людини.

За результатами онлайн-курсу курсанти та офіцери отримали сертифікати.

Зазначимо, що курс «Боротьба з корупцією» є першим в Україні онлайн-проєктом, розробленим та впровадженим Центром протидії корупції спільно з Anti-Corruption Research and Education Centre в Києво-Могилянській академії та Transparency International Україна, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 306