Тенденції реформування сектору юстиції в умовах карантину визначено!

Новини університету

Науковці ДДУВС взяли участь у зустрічі Дніпропетровської Регіональної Ради з питань реформи правосуддя на тему «Пріоритетні питання реформування сектору юстиції у період карантину», що проводиться Проектом ЄС «Право-Justice».

Тенденції реформування сектору юстиції в умовах карантину визначено!

Мета заходу – визначити тенденції реформування сектору юстиції в особливих умовах карантинного режиму, виявити проблеми роботи цього сектору та напрями їх подолання.

Модератором заходу виступила експертка Проекту ЄС «Право-Justice» Оксана Цимбрівська, а також керівник Проекту ЄС «Право-Justice» Довидас Віткаускас. Представив тенденції роботи РРРП у період карантину міжнародний експерт Проекту ЄС «Право-Justice» Карстен Манке.

Ситуацію щодо роботи сектору юстиції в умовах карантину в Дніпропетровському регіоні представили керуючий партнер АО «Ассирія» Олексій Савчук, суддя Господарського суду Дніпропетровської області Олександр Крижний, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Андрій Рищенко, проректор ДДУВС Лариса Наливайко, декан юридичного факультету ДДУВС Вікторія Савіщенко, а також адвокати, нотаріуси, громадські діячі тощо.

Тенденції реформування сектору юстиції в умовах карантину визначено!

Лариса Романівна поділилась досвідом організації управлінської, наукової та навчальної роботи в ДДУВС на період карантину. Акцентувала увагу на особливостях розвитку та новаціях юридичної освіти і науки в сьогоднішніх умовах.

«Безпека нашого колективу – для нас основне питання. Врахувавши всі нормативно-правові вимоги, багатотисячний колектив ДДУВС перейшов на дистанційний режим роботи за дуже короткий термін, завдяки своєчасній готовності. Сьогодні, ми не тільки виконуємо основні завдання, ми окреслили й посилили розвиток науки та новітніх форм комунікації, розвиваємо академічну свободу і доброчесність учасників освітнього процесу, організували волонтерську діяльність», – зазначила Лариса Наливайко.

Після виступів експертів учасники обговорили можливості побудови ефективної та сучасної системи правосуддя в умовах карантинних заходів, орієнтованої на задоволення потреб громадян, в тому числі дистанційно.

Результатом обговорення стала розробка стратегічного плану роботи Дніпропетровської Регіональної Ради з питань реформи правосуддя та реформування сектору юстиції на період карантину.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 147