Вебінари

Оголошення (міжнародна діяльність)

Компанія Clarivate запрошує на безкоштовні вебінари, за участь у кожному передбачено сертифікат учасника.

Цього тижня відкриється останній 13 тиждень безкоштовного курсу «Наукова комунікація в цифрову епоху» на платформі Prometheus. Проте курс залишається назавжди відкритим для реєстрації, отримання нових знань, проходження тестів та отримання сертифікату випускника. Долучится можна у зручний час та проходити навчання у власному темпі.

На допомогу слухачам 29 травня 15:15-16:45 повторює вебінар з обговоренням завдань 3, 4, та додають питання з 7 та 9 модулів.

Тема: “Наукова комінікація в цифрову епоху” – обговорюємо тести разом.

Анотація: В ході вебінару уточнимо визначення показників h-index і як його розрахувати, impact factor, класичний та 5 річний, індекс оперативності. Знайдемо скільки видань певної країни в певному році мали impact factor і яким він був, яка кількість видань з impact factor є для обраних категорій. Розрахуємо кількість статей для групи науковців або установи за Web of Science Core Collection. Розберемо помилки яких припускаються при пошуку та аналізу інформації у Web of Science Core Collection та додаткових базах на платформі. Визначимо як знайти для заданої теми найцитованіші роботи, установи, що виконали більше робіт, видання, що друкують певною мовою. Які є видання, як перевірити їхню індексацію, як працює doi, де його та ISSN отримати, які формати видань є та як не витрачати багато часу не оформлення публікації. Не залишимо без уваги ваші запитання, поставити які можна в реєстраційній анкеті.

Реєстрація.

 

Серія вебінарів у червні.

2 червня 16:15-17:15

Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.

Анотація: Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговоримо питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація.

 

3 червня 16:15-17:15

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.

Анотація: Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії за якими проходить відбір. Проговоримо як оцінити власне видання, порахувати цитування що має у Web of Science Core Collection, визначити які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкується в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторі, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація.

 

4 червня 16:15-17:15

Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання.

Анотація: Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки у певному форматі. Відповіді на запитання.

Реєстрація.

 

5 червня 16:15-17:15

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites.

Анотація: За даними Web of Science можна визначити яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.

Реєстрація.

 

Розклад вебінарів англійською та мовами Євросоюзу можна переглянути за посиланням http://clarivate.libguides.com/home

Російською https://clarivate.ru/webinars

 


872