Припинення групових правопорушень: в академії поліції відпрацювали тактику дій

Новини «Академії поліції»

Cлухачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) відпрацювали професійні навички під час спільних тактико-спеціальних навчань за участю працівників Національної поліції, Національної гвардії та Служби судової охорони України. Навчання проводились на території та у приміщеннях Запорізького апеляційного суду.

За легендою у залі судового засідання радикально налаштована група осіб мала намір у силовий спосіб звільнити обвинуваченого у тяжкому злочині. Завдання правоохоронців – забезпечити публічний порядок та безпеку учасників судового процесу.

Під час навчань слухачі ознайомились із методами роботи поліції діалогу в рамках скандинавської моделі забезпечення публічної безпеки та порядку; відпрацювали тактику дій щодо припинення групових правопорушень та затримання їх активних учасників; опанували специфіку взаємодії різних підрозділів під час проведення резонансних судових засідань; ознайомились зі спеціальними засобами, призначеними для застосування в умовах обмеженого простору.

«Вкотре переконався, що для обраної мною професії поліцейського необхідні не тільки професійні навички, а й гарна психологічна підготовка, особливо під час забезпечення публічного порядку в умовах масових заворушень», – зазначив слухач академії поліції Костянтин Маручок.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 221