Іще одне всеукраїнське срібло – на рахунку дзюдоїста ДДУВС!

У Харкові завершився молодіжний Чемпіонат України з дзюдо. Достойно виступили на змаганнях студенти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Кучер та Роман Березюк.

Іще

Загалом збірна Дніпропетровської області виграла 13 медалей, володарем однієї із них став представник нашого навчального закладу. У ході запеклої боротьби Роман Березюк виборов срібло та виконав норматив майстра спорту України.

Іще

На фото Роман Березюк – зліва.

Готувала до змагань дзюдоїста викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки Маргарита Чоботько.

Змагання проходили 16 і 17 вересня на татамі Палацу Спорту без глядачів. Це був перший офіційний національний старт після початку епідемії коронавірусу та карантинних обмежень. Молодіжний Чемпіонат України зібрав 345 спортсменів із 22 регіонів країни.

Далі молодим українським майстрам татамі залишається чекати та сподіватися, що пандемія коронавірусу вщухне, і Чемпіонат Європи U23 відбудеться. Туди поїдуть найсильніші за підсумками харківської першості. Про це повідомили у Федерації дзюдо Дніпропетровської області.