«Динаміаду-2020» легкоатлети ДДУВС розпочали перемогою!

Новини університету

Відбувся Чемпіонат обласної організації ФСТ «Динамо» з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2020» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури та спорту правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. У командному заліку спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вибороли першість.

Загалом 9 команд взяли участь у змаганнях з бігу. Учасники долали дистанції на 1000, 3000 і 5000 метрів.

Команду ДДУВС представляли курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань Сергій Болюх та Олег Заяць, курсант факультету кримінальної поліції Андрій Іваненко, курсантка факультету превентивної діяльності Анна Софійченко та слухач магістратури цього ж факультету Михайло Сокол.

На дистанції 1000 метрів в особистій першості призові місця здобули курсанти: Сергій Болюх (І місце), Олег Заяць (ІII місце) та Анна Софійченко (ІI місце).

На дистанції 3000 та 5000 метрів серед чоловіків призові місця розподілилися наступним чином: Михайло Сокол (І місце), Андрій Іваненко (ІІ місце).

Вперше у спортивній історії команда університету з легкої атлетики стала чемпіоном змагань.

«Конкуренція була серйозною. Дуже задоволений результатом команди університету. Але радість перемоги святкувати немає часу. Починаємо активно готуватися до Чемпіонату України ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу, який відбудеться 21 жовтня у місті Одеса», – зазначив тренер, викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков.
Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо, щоби переможний початок «Динаміади-2020» став гарантом подальших успішних виступів на змаганнях з інших видів спорту!