Спільні магістерські програми Еразмус Мундус

Оголошення (міжнародна діяльність)

Country: Europe;

Deadline: 28.02.2021

Web-Site: erasmusplus.org.ua

Конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра.

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Подання документів аплікантом відбувається он-лайн напряму на обрану вами спільну програму (або максимум на 3 одночасно) через відповідні веб-сайти, кожен з яких має координуючий університет і контактну особу, які діють від імені всього партнерства.

Навчання буде відбуватись в не менше ніж двох університетах з країн-членів Програми Еразмус+, що розробили і організували відповідну обрану вами спільну програму.

Схема мобільності (індивідуальна навчальна траєкторія) тобто в яких університетах навчаєтся і в якій послідовності, визначається координаторами спільної програми або пропонується студентом.

Тривалість навчання складає 1/1,5/2 роки.

Диплом: за умови успішного навчання студенти отримують спільний, подвійний або багатосторонній диплом про вищу освіту відповідного рівня – магістра або доктора філософії.

Розмір коштів на перебування: стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ ВІДСУТНІ!

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

• Студент / випускник (*) – для навчання

• Викладач – викладання унікальних інноваційних курсів

* Будь-яка особа, незалежно від віку і статусу, яка вже має щонайменше ступінь бакалавра або навчається на IV курсі (для спільних магістерських програм), або має ступінь магістра (для спільних PhD програм), може самостійно взяти участь у конкурсах незалежно від українського закладу вищої освіти.

** Зауважте, що для участі в конкурсах таких стипендій не обов’язково бути студентом!

Звертаємо Вашу увагу, що посередників не існує. Кожен аплікант подається самостійно он-лайн та незалежно від українського університету. Важливо вивчити детально всі правила на сайті відповідної спільної програми, заповнити і подати відповідні документи он-лайн.

ЯК БРАТИ УЧАСТЬ?

КРОК 1. Обрати бажану програму для навчання з каталогу Спільних програм Erasmus Mundus Joint Degrees та перевірити терміни подання документів на сайті обраної програми.

КРОК 2. За необхідності уточнити специфічну інформацію щодо подання аплікаційних документів, яка відсутня на сайті обраної програми, потрібно сконтактувати із координатором програми (контактна інформація розміщена на сайті кожної спільної програми), який є контактом для спілкування, інших ніяких посередників немає. Рекомендовано починати спілкування з контактною особою задля уточнення інформації, якщо щось не зрозуміло, чи потрібно перевірити. Зазвичай всі умови, вимоги, правила, розмір гранту та форми для заповнення представлені на сайті відповідної спільної освітньої програми.

КРОК 3. Оскільки подання документів відбувається у форматі онлайн на сайті обраної Вами спільної освітньої програми, потрібно заповнити онлайн заявку та вчасно надіслати попередньо підготовлений електронно такий пакет документів:

• мотиваційний лист (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації);

• резюме (CV) за зразком, розміщеним на сайті програми (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації), корисним може ще бути ресурс – EUROPASS;

• 2 (два) рекомендаційні листи від викладачів або з місця роботи: англійською мовою або із офіційно завіреним перекладом (відео як готувати CV, мотиваційний лист та рекомендації);

• документи про освіту (дипломи та додатки до них) у вигляді завірених копій та з офіційно завіреним перекладом;
• копію академічної довідки (транскрипту) з переліком всіх прослуханих навчальних дисциплін з оцінками та середнім балом (форма академічної довідки);

• відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання іноземної мови: вимоги до типу сертифікату та рівня володіння мовою можуть відрізнятись (наприклад, корисна інформація на сайті Studway.com.ua про різні типи тестів, зокрема для підготовки та отримання сертифікату TOEFL);

• офіційно завірена копія закордонного паспорту (нотаріус).

КРОК 4. Через певний час отримаєте на свою електронну адресу повідомлення про подальшу участь у конкурсі.

КРОК 5. У разі проходження першого етапу відбору (за поданими документами) пройдіть онлайн-інтерв’ю у призначений програмою час.

КРОК 6. Після отримання повідомлення та офіційного листа про зарахування на програму, необхідно вчасно подати документи на отримання візи до країни, яка є першою у схемі мобільності під час навчання за програмою. Щодо умови отримання візи для навчання зверніться до візового відділу Посольства країни першого року навчання.

Довідково: За результатами шести конкурсів 2014-2019 рр. індивідуальних стипендій для навчання на Спільних освітніх програмах (КА111) обрано 246 стипендіатів з України, з яких 232 українських студенти отримали стипендії на навчання за спільними магістерськими програмами Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Master Courses and Erasmus Mundus Joint Master Degrees – EMJMDs). Чотирнадцять студенти здобувають ступінь доктора філософії за спільними докторськими програмами (Erasmus Mundus Joint Doctorates – EMJD).

У залежності від обраних магістерських та докторських програм, українські студенти розпочали своє навчання в університетах Австрії, Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Іспанії, Швеції, Франції, Італії, Німеччини та Португалії та інших країнах-членах програми Еразмус+.

 


Кількість переглядів сторінки: 81