Четверта хвиля поліцейських офіцерів громад розпочинає службу в ОТГ!

Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні завершився черговий етап навчання 118 поліцейських офіцерів громад із 16 областей України. Захід проходив на плацу закладу з повним дотриманням санітарно-протиепідемічних норм.

Четверта

Майже 3 місяці тривала підготовка правоохоронців на базі ДДУВС. До навчального процесу залучили найкращих інструкторів, досвідчених правоохоронців, представників соціальних служб та ICITAP. У рамках курсу слухачі опановували специфіку діяльності в сільській місцевості, а також напрям Community Policing (налагодження зв’язку з місцевим населенням).

Четверта

Четверта

Четверта

Четверта

І ось він, довгоочікуваний момент! На плацу ДДУВС зібралися усі причетні до реалізації революційного проєкту, щоби підсумувати навчальний процес та привітати слухачів із офіційним початком служби в ОТГ.

Серед гостей заходу – заступник начальника Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області капітан поліції Володимир Богоніс, заступник начальника ГУНП у Донецькій області полковник поліції Микола Кащук, заступник начальника ГУНП у Запорізькій області полковник поліції Павло Карабута, заступник начальника ГУНП у Луганській області полковник поліції Юрій Слухаєнко, а також координатори з професійного навчання міжнародної програми ICITAP.

Зі словами привітання до правоохоронців звернувся ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко.

«Хотів би побажати вам успіхів та наснаги у подальшій практичній діяльності. Гідно виконуйте свої обов’язки. Висловлюю слова вдячності координаторам з ICITAP за постійну підтримку, а також тренерам, які навчали слухачів, та всім, хто був залучений до організації навчального процесу. Будьте гідними фахівцями своєї справи!» – підкреслив Андрій Євгенович.

Четверта

Четверта

Четверта

Четверта

Заступник начальника Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області капітан поліції Володимир Богоніс зазначив: поліцейських офіцерів громад з нетерпінням чекають мешканці ОТГ.

«Наша система відбору – дуже складна і справедлива, а тому не кожен правоохоронець може скласти іспити і стати поліцейським офіцером громади. Але хотів би зазначити, що учасники першого етапу підготовки поліцейських офіцерів громад вже показали 73% рівня довіри у населення. Це говорить про те, що шлях, який ви обрали, є правильним і необхідним», – зауважив Володимир Романович.

Четверта

Четверта

Слухачі четвертої хвилі проєкту отримали свідоцтва та невдовзі розпочнуть службу в об’єднаних територіальних громадах.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 458