Презентували переваги навчання на освітньому фестивалі!

Новини університету

Ярмарок професій пройшов тотальний апгрейд: сьогодні у Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відгримів фестиваль «Dnipro education city». Переваги навчання презентували 15 закладів області. Серед них – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Представники ДДУВС відкрили відразу декілька локацій, на яких абітурієнти мали змогу познайомитися з деканами та викладачами усіх курсантських та студентських факультетів, а також проконсультуватися щодо вступу у 2021 році.

Підготували для вступників і безліч цікавих розваг: квест «Обери свою професію у Нацполіції», економічний брейн-ринг, виступ оркестру ДДУВС та творчого колективу «eSTeD».

Вступники та їх батьки спробували себе й у різноманітних квестових завданнях: підборі ключів до кайданок, визначенні злочинця за прикметами тощо.

У програмі ДДУВС також була презентація службового автомобіля та майстер-клас із захисту та затримання злочинця за допомогою спецзасобів та прийомів.

Не тільки розваги, а ще й призи: переможці конкурсів та квестів отримали у подарунок 10 сертифікатів на відвідування мультимедійного стрілецького тиру, 10 сертифікатів на сеанс релаксу в психотренінговому комплексі, а також 10 наборів іміджевої продукції.

Кульмінаційний момент для кожного закладу – презентація університету на головній сцені ярмарки.

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ презентували іміджеві відеоролики. Далі до усіх гостей фестивалю звернулася проректорка Лариса Наливайко, яка розповіла про головні переваги навчання у провідному юридичному закладі регіону.

Свої творчі виступи для абітурієнтів підготували духовий оркестр ДДУВС і творчий колектив «eSTeD».

Наприкінці презентації закладу відбулося оголошення результатів міжвузівського конкурсу самодіяльної творчості «Студентська весна-2021». Так, студія творчого руху «eSTeD» настільки вразила суддівську команду, що виборола впевнену перемогу – Гран-прі та грошову винагороду!

 

 


Кількість переглядів сторінки: 308