Повір у свої сили!

Новини університету

Під таким девізом у День фізичної культури та спорту курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організували для своїх підшефних одразу декілька спортивних заходів.

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок». Там організували для малечі змагання з футболу, баскетболу та волейболу.

Неймовірний захват у дітей викликала спортивна естафета. Майстер-клас з техніки виконання вправ показували курсанти. Маленькі учасники навчилися правильно підтягуватися та віджиматися.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування також не залишили своїх підшефних без уваги, організували свято спорту у Центрі соціальної підтримки дітей «Довіра».

Вихованців розділили на команди за віком. Найменші дітлахи стрибали на скалці, грали у квач, класики, ігри «Їстівне-неїстівне», «Море хвилюється раз» та інші відомі всім нам з дитинства забавки.

Для більш дорослих курсанти підготували спортивні розваги за інтересами. Шефи разом зі школярами грали в футбол, баскетбол та настільний теніс.

Для дівчат організували ігри у волейбол та піонербол, а також показали декілька прийомів самозахисту.

Учнів старших класів зацікавив майстер-клас з воркауту. Найспритніші змогли повторити продемонстровані курсантами вправи та прийоми.

Особливо зраділи маленькі спортсмени новенькому спортивному інвентарю, які шефи привезли с собою, аби мотивувати дітей і надалі активно займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 124