«Динаміада-2021» принесла ДДУВС нові нагороди!

Чемпіонат обласної організації з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області відбувся у Дніпрі. На рахунку команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – нові призові місця.

За звання найкращого боролися спортивні команди, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.

За результатами змагань збірна ДДУВС стала срібним призером.

Не обійшлося без досягнень і в особистому заліку спортсменів. Так, 3 місце на дистанції у 1000 м посів курсант факультету стратегічних розслідувань Олег Заяць, а на дистанції у 3000 м третім став курсант факультету органів досудового розслідування Віталій Фоменок.

Друге місце на дистанції у 5000 м посів курсант факультету кримінальної поліції Андрій Іваненко.

Окрім цього, золото в особистому заліку на дистанції у 3000 м виборов слухач магістратури Михайло Сокол.

До змагань команду готували: старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков, а також старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки капітан поліції Сергій Петренко.