Нові спортивні вершини підкорені!

Чемпіонат обласної організації з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури правоохоронних органів, а також рятувальних та інших спецслужб області відбувся нещодавно в Одесі. В особистих заліках збірної Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – призові місця.

Традиційно у чемпіонаті брали участь команди в системі Міністерства внутрішніх справ.

Серед дистанцій, у яких визначали найкращих – 1000 м серед жінок, а також 1000 м, 3000 м та 5000 м серед чоловіків.

За результатами змагань збірна ДДУВС посіла 4 місце. Призові місця здобули спортсмени безпосередньо в особистих заліках. Так, золото здобув курсант факультету кримінальної поліції Андрій Іваненко.

Курсантка факультету превентивної діяльності Анна Софійченко стала другою на дистанції у 1000 м.

Також збірну ДДУВС представляли курсант факультету стратегічних розслідувань Олег Заяць, курсант факультету кримінальної поліції Володимир Ланевич, курсанти факультету органів досудового розслідування Віталій Фоменок та Сергій Заїка.

Підготував команду до змагань старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков.