Сергій Балабан став призером Чемпіонату світу з дзюдо!

У період з 18 по 24 жовтня у португальському місті Лісабон проходив Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів. У змаганнях взяли участь спортсмени з понад 40 країн світу. Честь України захищав чотирикратний володар титулу чемпіона світу, декан факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо та самбо Сергій Балабан.

Український спортсмен виступав у віковій категорії М2 і ваговій категорії до 90 кг. За результатами змагань він провів чотири поєдинки, здобувши перемогу у спортсменів з Казахстану та Бельгії і поступившись у рівній боротьбі за вихід у фінал спортсмену з Португалії. В останньому поєдинку за бронзу Сергій Балабан виборов перемогу в іспанського дзюдоїста за 20 секунд.

Варто відмітити, що це вже сьома медаль Сергія з чемпіонатів світу, але точно не остання.

Зараз спортсмен активно готується до наступних змагань у 2022 році. Вітаємо та бажаємо нових звершень!