Студент ДДУВС продовжує підкорювати український ринг!

Відразу декілька спортивних чемпіонатів принесли представнику ДДУВС нагороди: Всеукраїнський турнір із боксу «Золота осінь», Чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед студентів та Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів. Призером змагань став студент 1 курсу Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Клим Мельник.

У Всеукраїнському турнірі з боксу «Золота осінь» взяло участь понад 180 спортсменів із 11 областей України.

Клим Мельник виборював перемогу у ваговій категорії 63,5 кг та увійшов до найсильнішої групи. Лише у фіналі студент поступився майстру спорту та посів 2 місце.

Нагороду спортсмен виборов і на Чемпіонаті України з кікбоксингу WTKA серед студентів та Всеукраїнському турнірі найсильніших кікбоксерів.

Так, у розділі «full contact» Клим Мельник став абсолютним переможцем у ваговій категорії до 63,5 кг. У фінальному поєдинку спортсмен переміг суперника вже під час першого раунду.

Наразі студент готується до Чемпіонату Європи з кікбоксингу WTKA, що відбудеться у Великій Британії.