Збірна ДДУВС – срібний призер Динаміади!

Новини університету

Нагородження призерів комплексних змагань «Динаміада-2021» відбулося сьогодні у Дніпрі. Участь в урочистому заході взяв ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Змагання були організовані Дніпропетровською обласною організацією ФСТ «Динамо» України та проводилися серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.

Так, за результатами турніру збірна ДДУВС посіла 2 місце у загальному заліку, поступившись за кількістю балів лише команді Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Зокрема спортсмени закладу стали першими у практичній стрільбі, а також посіли 2 місце у самбо, поліатлоні та легкоатлетичному кросі.

Нагороду для Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримав ректор Андрій Фоменко.