Креативніше просто не буває: усе про новий OPEN DAY!

Новини університету

ONE OPEN DAY IN THE WORLD OF LAW влаштували сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. І не лише поділилися інформацією щодо вступу та умов навчання у закладі, а й тематичні завдання на ключових локаціях абітурієнтам виконати запропонували. Усі подробиці – у нашому матеріалі та фотозвіті.

Захід відкрила завідувачка відділу довузівської підготовки Влада Літошко. Вона ознайомила гостей закладу із умовами вступу у 2022 році та презентувала відеоінструкцію щодо заповнення анкети кандидата на навчання за державним замовленням.

Абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками всіх інститутів та факультетів ДДУВС, а також більше дізнатися про кожен із напрямів підготовки студентів та курсантів.

Для гостей університету також влаштували вікторину, за участь у якій вони отримували призи.

Далі – найцікавіше: екскурсія ключовими локаціями закладу та можливість виконати тематичне завдання на кожному з етапів, відчувши себе курсантом або студентом.

На локації спеціальної фізичної підготовки абітурієнти спробували виконати комплексну силову вправу, яка цього року чекає на них у рамках іспиту з фізичних здібностей для вступу на курсантські факультети.

На локації криміналістичної та домедичної підготовки усі бажаючі вчилися надавати невідкладну домедичну допомогу, а також здійснювати дактилоскопіювання.

Відвідали і полігон «Протидія організованій злочинності та корупції», де за допомогою спеціальних технічних засобів визначали ознаки підробки грошових коштів тощо.

У мультимедійному тирі «Рубін-У» абітурієнтів ознайомили з навичками володіння вогнепальною зброєю та ведення влучного вогню.

Учасникам Дня відкритих дверей також продемонстрували професійно-орієнтовану ділову гру «Лінія-102»: виконання оперативно-службових завдань в умовах, максимально наближених до реальної правоохоронної діяльності.

Як застосовувати спецзасоби, також дізнавалися абітурієнти. Спробували надягти шолом, бронежилет, засоби захисту рук та ніг тощо.

У рамках OPEN DAY відвідали і психотренінговий комплекс, де виконали психологічні тести щодо свідомого обрання майбутньої професії. Зокрема школярам запропонували психологічну вікторину: необхідно було навести в якості прикладу назви казок, у яких порушено права дитини.

Окрім цього, на базі зали судових засідань майбутні вступники виконували завдання за допомогою застосування норм Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 268