Чотири учасники – чотири медалі!

Дніпровська міська федерація ММА провела Благодійний турнір зі змішаних єдиноборств. У змаганнях взяли участь четверо спортсменів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, всі вони стали призерами.

150 учасників із 17 клубів Дніпра та області, а також борці з Донецької та Кіровоградської областей виборювали медалі на татамі у Дніпрі.

Цього разу серед призерів, представників ДДУВС, – курсанти першого курсу факультету кримінальної поліції.

У ваговій категорії до 65, 8 кг чемпіоном став Денис Ясенчук. У ваговій категорії до 77 кг срібло виборов Дмитро Мамченко. Бронзові нагороди дісталися Михайлу Савченку (вагова категорія до 61,2 кг) та Данилу Нарубіну (вагова категорія до 70, 3 кг).

Готував до змагань спортсменів ДДУВС завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський.