Від ідеї до реалізації: викладачки ДДУВС долучилися до хакатону молодих вчених

Новини університету

Завершився дводенний хакатон «Стартапи молодих учених: від ідеї до реалізації». Свій проєкт на онлайн-заході презентували представниці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – завідувачка навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем протидії організованій злочинності та корупції Віта Мороз та викладачка кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Каріна Пісоцька.

Захід організували представники Українського фонду стартапів, Міністерства освіти і науки України та Ради молодих учених при МОН.

Учасників хакатону привітав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Для участі зареєструвалися близько 60 охочих, 23 проєкти пройшли конкурсний відбір.

За два дні роботи команди прослухали лекції від спікерів, працювали індивідуально з менторами, а також презентували проєкти командам і експертам.

Упродовж першого дня учасники дізналися про формування грантових заявок, вихід на європейський ринок, необхідні умови для інвестицій в інноваційні проєкти та застосування моделі Lean Canvas на практиці.

У другий день команди презентували свої проєкти. Проєкт представниць ДДУВС був присвячений темі оцінки ризиків вчинення неповнолітніми адміністративних правопорушень.

Всі учасники отримали сертифікати та позитивний фідбек від фахових експертів!

 


Кількість переглядів сторінки: 330