Міжнародна науково-практична конференція у ДДУВС «Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти»

Анонси університету

До участі в заході запрошуються представники міжнародних установ, органів державної влади, судових та правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та інших інституцій громадянського суспільства, вчені, докторанти, аспіранти та здобувачі вищої освіти України та зарубіжних країн.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ 15 березня 2024 року пройде VIII Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти».

Метою проведення конференції є створення платформи для об’єднання досвіду і потенціалу науковців та практиків, представників органів публічної влади та інститутів громадянського суспільства України та провідних держав світу з вирішення правових/соціальних/економічних проблем забезпечення національної та міжнародної безпеки; розробка пропозицій щодо шляхів підвищення рівня національної та міжнародної безпеки.

Тематичні напрями конференції:

1. Проблеми правового розвитку для миру і безпеки;

2. Безпекові пріоритети України в умовах збройної агресії;

3. Міжнародна та національна безпека: окремі аспекти забезпечення.

Для участі в науковому заході необхідно подати заявку на участь та тези доповідей до 6 березня 2024 року (включно). Участь у конференції безоплатна.

Вимоги до оформлення матеріалів – в інформаційному листі.

Електронна адреса: vonr@dduvs.in.ua; rvv_vonr@dduvs.in.ua

Контакти:

ПРОШИН Денис Володимирович, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, кандидат історичних наук, доцент (т. 0675613819).

КОВАЛЕНКО-МАРЧЕНКОВА Євгенія Вікторівна, начальник науково-редакційного відділу, кандидат економічних наук, доцент (т. 0937450505).

 

 


Кількість переглядів сторінки: 578