Антикорупційна програма ДДУВС

Шановний відвідувачу!

Ви можете повідомити про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною:

 

– засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на спеціальну електронну адресу: anti-corrup@dduvs.in.ua, електронну «Скриньку довіри ДДУВС» за електронною адресою: dovira@dduvs.in.ua

– усне повідомлення може надійти на телефон: уповноваженого з антикорупційної діяльності ЛУПИРЯ Руслана Олександровича 0960513350 (внутрішній 135), або на «телефон довіри» ректора ДДУВС (098) 541-57-28, які працюють по буднях у робочі години: з понеділка по четвер – з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 год., у п’ятницю – з 09.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 16.00 год.

– особисто ректорові на прийомі, або уповноваженому з антикорупційної діяльності ДДУВС (каб. 342, поверх 3, свічка А, вхід з вулиці).

– шляхом направлення листа на адресу університету: пр.Гагаріна, 26.

– іншим зручним способом.

 

Інформація може бути надана Вами у т.ч. анонімно, або з умовою нерозголошення Ваших особистих даних.

Антикорупційна програма ДДУВС

 

➤ ЗВІТ про стан виконання Антикорупційної програми Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у 2020 році.


 

ДДУВС запрошує охочих приєднатися до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми на 2023-2025 роки

Відповідно до доручення Міністра внутрішніх справ України від 27 жовтня 2022 року № 139/18 Дніпропетровським університетом внутрішніх справ розпочато процедуру оцінювання корупційних ризиків у його діяльності. У зв’язку із цим ДДУВС має на меті створити робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Університету та пропонує долучитись до її складу представників зовнішніх заінтересованих сторін.

Так, до складу робочої групи запрошуються особи, які володіють знаннями про середовище організації та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції, а саме:

  • представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю ДДУВС;
  • експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності МВС та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;
  • представники юридичних осіб, які взаємодіють з МВС або є споживачами адміністративних послуг, які надаються МВС та його територіальними підрозділами.

Інформацію про кандидата на включення до складу робочої групи (ПІБ, посада, назва організації, код ЄДРПОУ організації) просимо надіслати до ДДУВС не пізніше 30 листопада 2022 року на електронну адресу – anti-corrup@dduvs.in.ua

Наказ про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДДУВС.

(ПРОЄКТ)
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на 2023-2025 роки

НАКАЗ
про затвердження Антикорупцiйної програми ДДУВС на 2023-2025 роки

Антикорупційна програма ДДУВС на 2023-2025 роки

 


Кількість переглядів сторінки: 25 271