CEPOL

www.cepol.europa.eu

5 лютого 2020 року Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконавчий директор CEPOL Детлеф Шрьодер підписали Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів. Відтепер українські правоохоронці матимуть можливість проходити тренінги, обмінюватися новітніми практиками та отримають доступ до відкритих ресурсів електронної мережі e-Net CEPOL.В межах Угоди в МВС України було створено Національний контактний пункт, через який здійснюватиметься взаємодія української сторони із CEPOL.

CEPOL – це Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів, діяльність якого спрямована на розробку, упровадження й координацію навчання працівників правоохоронних органів.

Штаб-квартира CEPOL знаходиться в м. Будапешті (Угорщина).

Очолює CEPOL виконавчий директор Детлеф Шрьодер.

CEPOL сприяє безпеці Європи шляхом посилення співпраці та обміну знаннями серед правоохоронних органів держав – членів ЄС і третіх країн з питань, що випливають з пріоритетів ЄС у сфері безпеки, зокрема з Циклу політики ЄС щодо протидії організованій злочинності.

CEPOL об’єднує мережу закладів освіти з підготовки фахівців для правоохоронних органів у державах – членах ЄС та сприяє проведенню тренінгів щодо забезпечення безпеки, обміну інформацією. CEPOL також співпрацює з органами ЄС, міжнародними організаціями й третіми країнами з метою забезпечення колективного реагування на актуальні загрози безпеці.

Виконавчий директор підзвітний Правлінню, до складу якого входять представники держав – членів ЄС та Комісії ЄС. Голова Правління є представником однієї з трьох держав-членів, які спільно підготували 18-місячну програму Ради Європейського Союзу. Правління проводить засідання не менше двох разів на рік. Крім того, CEPOL сформував національні підрозділи в усіх державах-членах для надання інформації та допомоги працівникам правоохоронних органів, які бажають долучитися до заходів CEPOL.

Щорічну робочу програму Агентства формують усі учасники. Результатом цього стає проведення актуальних заходів щодо забезпечення потреб держав-членів у пріоритетних сферах стратегії внутрішньої безпеки ЄС. Крім того, CEPOL оцінює потреби в навчанні для реалізації пріоритетів безпеки ЄС.

Пропонуючи інноваційні навчальні заходи, CEPOL інтегрує відповідні напрацювання в різноманітних галузях досліджень.

Агентство має базу для проведення заходів, онлайн-навчань (вебінарів, онлайн-модулів, онлайн-курсів тощо), реалізує програми обміну та загальні навчальні програми.

Мета CEPOL – зробити Європу більш безпечною завдяки навчанню працівників правоохоронних органів.

CEPOL – є центром підготовки й навчання працівників правоохоронних органів країн ЄС, орієнтованим на інновації.

Ключові цінності:

– права людини й основні свободи;

– європейське співробітництво;

– якість;

– інновації;

– надійність.

Об’єднуючи працівників правоохоронних органів, CEPOL забезпечує умови для їх професійного зростання, сприяє розв’язанню питань, пов’язаних з європейською безпекою, та створенню мережі закладів вищої освіти для належної підготовки професіоналів. Девіз CEPOL – навчання, інновація та мотивація.

НОВІ ІНІЦІАТИВИ CEPOL

З метою покращення досвіду навчання користувачів Європейський поліцейський коледж запускає нову платформу для дистанційного навчання «LEEd». Тренінгова онлайн система CEPOL проста в користуванні, має багато функцій, з вбудованими можливостями налаштування, потужною пошуковою системою як частиною основної інфраструктури системи і підвищеним функціоналом даних для оптимізованої доповіді та легкого відслідковування прогресу слухачів.

Виконавчий директор CEPOL почесний доктор Детлеф Шредер прокоментував нову платформу дистанційного навчання: «Швидкі рішення нової платформи дистанційного навчання та технології постійно трансформують освіту. Завдяки «LEEd» стратегія платформи дистанційного навчання CEPOL виходить на новий рівень технологічної освіти поліцейських Європи. Це рішення стало важливим етапом на шляху до покращення якості освіти та наповнення всіх наших тренінгових програм. Ми дуже задоволені тим, що нарешті запустили платформу».

Від сьогодні платформа «LEEd» буде широко доступною на відміну від «eNet» (система контролю за дистанційним навчанням CEPOL), на якій будуть розміщуватися тренінги CEPOL за різними тематиками та науково-дослідні ресурси у вигляді сховища документів з можливістю пошуку та фільтрування за категоріями. Платформі «LEEd» має форум для користувачів, що дає їм можливість спілкування та публікації чи модифікації контенту, підключення до пошукового сервісу «EBSCO Discovery Service», що дає змогу проглядати електронні книги та журнали, а також простір для влаштування конференцій. Більшість тренінгів супроводжуються видачею сертифікатів про їхнє проходження.

Платформа також дає можливість ближче співпрацювати з іншими партнерами та організаціями Ради з питань юстиції та внутрішніх справ через новий Віртуальний тренінговий центр. Ця нова система дистанційного навчання скоро буде адаптована до iOS та Android у вигляді мобільного додатку. З часом на платформі буде інтегровано інноваційний журнал подій з описом усіх найближчих тренінгів. leed.cepol.europa.eu

Лист популярних тем на напрямків вебінарів можна знайти у прикріпленому документі «List of courses».

Якщо у вас виникли труднощі з доступом до платформи «LEEd», зверніться за допомогою за цією адресою LEEd-support@cepol.europa.eu

Офіційний вебсайт – www.cepol.europa.eu

AEPC
CEPOL
osce
euam
ІСІТАР

6 876