Доступ до повнотекстових та реферативних баз даних

Видавництва наукової літератури світу відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life.

Портал Research4Life забезпечує доступ до електронних колекцій більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інших.

Щоб отримати логін і пароль для доступу до електронних колекцій, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом звертайтеся до фахівців загальної бібліотеки:

✓ читальний зал наукової літератури (к. 139)

zb@dduvs.in.ua

librarydduvs@i.ua

portal.research4life.org


З метою створення умов для інтеграції української науки у світовий науковий та Європейський дослідницький простір закладам вищої освіти та науковим установам зі статусом бюджетної установи надано можливість підключити доступ до ресурсів Scopus та Web of Science Core Collection.

Наукові (науково-педагогічні) працівники ДДУВС, здобувачі вищої освіти мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень Scopus та Web of Science – пошукові платформи, яка містить реферативні бази академічних матеріалів.

www.webofscience.com


www.scopus.com


Українським закладам освіти зі статусом бюджетної установи надано можливість підключити доступ до ресурсів (електронних книг) мультидисциплінарної повнотекстової платформи ScienceDirect.

Працівники ДДУВС, здобувачі вищої освіти мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг All Access Books одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі ScienceDirect в рамках передбаченого доступу.

www.sciencedirect.com


3 789