ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

1. Подати заяву та документи (паспорт, код, витяг про місце проживання, довідку про планове отримання диплому) до приймальної комісії ДДУВС особисто або через електронну пошту pk_dduvs@ukr.net.

2. За допомогою працівників приймальної комісії ДДУВС зареєструватися для проходження ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ та/або ЄДИНИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ.

3. Отримати ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК та PIN-КОД в приймальній комісії ДДУВС, ввійти в особистий кабінет та дізнатись місце складання.

4. Прибути для складання єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту до пункту тестування. УСПІШНО СКЛАСТИ ЄДИНЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ та/або ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ.

5. Подати заяву через електронний кабінет вступника з 31 липня по 21 серпня 2023 року.

6. Ознайомитись з рейтинговим списком вступників в приймальній комісії ДДУВС та на сайті ДДУВС.

7. Надати документи до приймальної комісії ДДУВС та підписати контракт для зарахування на навчання.

 

СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ УЧАСТІ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА НА ОСНОВІ НРК6 АБО НРК7 СПІВБЕСІДА З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (ЗАМІСТЬ ЄВІ) АБО ФАХОВО ІСПИТУ (ЗАМІСТЬ ЄФВВ) КОРИСТУЮТЬСЯ:

– особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, зокрема ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;

– військовослужбовці, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінальної-виконавчої служби при вступі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб до вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (тільки під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7, крім спеціальностей 081 «Право», 293 «Міжнародне право»).

ЗАЯВА-АНКЕТА
для оформлення екзаменаційного листка (у разі дистанційної реєстрації)


Кількість переглядів сторінки: 63 326