Приймальна комісія

Вас вітає колектив приймальної комісії Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ поєднані традиції та інноваційно творчі підходи до організації освітнього процесу. Стати студентом нашого навчального закладу – відповідальний крок.

Усім випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які тільки обирають свій професійний шлях, і тим, хто вже працює та хоче збагатити свої знання або займатися наукою, ми бажаємо успіхів, а також гарантуємо допомогу під час подачі електронних заяв та документів при вступі до найпрестижнішого ВНЗ Дніпропетровського регіону та провідного університету країни. Зробіть крок на зустріч вашій мрії!

Ви можете бути абсолютно впевнені у прозорості конкурсного відбору. Чекаємо на вас у приймальній комісії нашого університету!

Організацію прийому вступників до університету здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом ректора університету, який є її головою. Приймальна комісія діє згідно з положенням про приймальну комісію університету, затвердженим ректором університету.

Усі питання, пов’язані з прийомом до університету, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях. Ректор університету забезпечує дотримання законодавства України, в тому числі цих Правила прийому, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії.

 

Положення про приймальну комісію.


Положення про апеляційну комісію.


 

Телефони приймальної комісії: (056) 756-46-30, 0800501444

відділення довузівської підготовки – (056) 756-46-36,

відділення комплектування та проходження служби відділу кадрового забезпечення – (056) 756-45-65.

 

Персональний склад приймальної комісії Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Голова – Фоменко Андрій Євгенович, заслужений юрист України, доцент, доктор юридичних наук, ректор.

Заступники голови – Юнін Олександр Сергійович, заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор, перший проректор.

Відповідальний секретар – Шевченко Сергій Іванович, кандидат юридичних наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту заочного навчання та підвищення кваліфікації.

Заступник відповідального секретаря:

Савіщенко Вікторія Миколаївна, доктор юридичних наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти;

Почтовий Максим Миколайович, доктор юридичних наук, старший дослідник, заступник директора Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти.

 

Додаткові контактні номери: 099-772-17-05, 073-168-39-55, 0800501444
 

Електронна пошта приймальної комісії – pk_dduvs@ukr.net


Кількість переглядів сторінки: 119 269