Навчання за кордоном


СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ.


У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ реалізується програма академічної мобільності студентів і викладачів, що надає можливість учасникам освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

 

Навчання на першому рівні (бакалаврський)

Відповідно до Меморандуму про співробітництво з Університетом ім. Яна Кохановського в м. Кельце студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ мають змогу протягом семестру навчатись в Університеті ім. Яна Кохановського на безоплатній основі. Студенти покривають витрати на проживання, яке надається університетом, та харчування.

ОБОВ’ЯЗКОВО!

Студенти повинні мати сертифікат володіння англійською мовою не нижче рівня В1/В2 та біометричний закордонний паспорт.

Обмін студентами (Університет Яна Кохановського)

Програма академічної мобільності університету Яна Кохановського

 

Навчання на другому рівні (магістерський)

Вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адміністрація» (денна форма навчання) та по завершенні навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші.

Мова навчання

Англійська мова рівня B2 згідно із Загальноєвропейськими компетенціями володіння іноземною мовою (CEFR) або еквівалентні або польська.

Програми академічної мобільності надають можливість навчатися у європейських університетах, стати учасниками міжнародних науково-практичних конференцій, форумів, різного роду культурних заходів.

Університет розпочав новий навчальний рік 2020-2021 в традиційній формі з елементами онлайн лекцій на випадок, якщо велику групу студентів неможливо розділити на менші. Крім того, поновлено академічну мобільність для студентів та викладачів.

Перелік всіх курсів, які викладаються англійською та доступні в рамках обміну студентами, за посиланням: erasmus.ujk.edu.pl

Студенти також можуть пройти курси, які викладаються польською мовою (індивідуальні консультації з координатором). Серед них «Прикладна кримінологія» та «Національна безпека».

Детальніше за телефоном: (056) 370-28-65 (декан юридичного факультету Савіщенко Вікторія Миколаївна).

 

 


 

 

Студенти ДДУВС мають змогу протягом одного семестру навчатися зі спеціальності «Право» у рамках освітньої програми бакалаврата завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між ДДУВС та Каунаським університетом ім. Вітаутаса Великого, що знаходиться серед 800 найкращих університетів світу згідно зі світовими рейтингами університетів QS.

Університет має 51 бакалаврську програму, 55 магістерських програм, 15 програм післядипломного навчання, докторантуру за 18 спеціальностями, та співпрацює з 360 університетами з різних країн.

Умови навчання на першому рівні (бакалаврський)

Обмін студентами (Університет Вітаутаса Великого)

Повний перелік доступних дисциплін

Програма академічної мобільності університету Вітаутаса Великого

 

Умови навчання на другому рівні (магістерський)

Щорічно Фонд підтримки освітніх обмінів Литовської Республіки оголошує конкурс на отримання литовських державних грантів для оплати навчання на магістерських програмах в вищих навчальних закладах Литви, в тому числі в Університеті Вітаутаса Великого. Затверджені кандидати отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 390 євро на весь період навчання.

Для студентів ДДУВС відкрито прийом заявок на магістерську програму «Міжнародне бізнес право».

Для участі в конкурсі спершу необхідно через сайт подати документи до Університету Вітаутаса Великого для зарахування та отримати підтвердження. Строк подання заявок: 03 березня – 03 травня.

Перелік необхідних документів:

1. Копія паспорту, резюме, квитанція про сплату реєстраційного внеску.

2. Сертифікат підтвердження рівня володіння англійською мовою (мінімум В2).

3. Документи про освіту – диплом бакалавра і додаток до диплому з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову. Якщо при поданні заявки навчання триває, і у студентів немає документів про закінчення освітнього рівня, подається довідка про академічну успішність та підтвердження з університету про те, що заявник є студентом останнього курсу з вказівкою про дату отримання освітніх документів.

Студенти обов’язково повинні завантажити копію диплому та додатку в онлайн-систему подачі заявок після отримання документів.

Для подачі документів до Фонду підтримки освітніх обмінів Литовської Республіки через систему онлайн-заявок необхідно:

Для першого відбіркового туру (строк подачі документів з 02.03 по 08.05):

1. Особиста та контактна інформація.

2. Документ, що підтверджує рівень володіння мовою навчання, виданий компетентною установою (наприклад, закладом фактичного навчання, приймаючим закладом, мовним центром або школою і т.д.), що підтверджує мінімальний рівень володіння англійською мовою на рівні B2 відповідно до Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR).

3. Мотиваційний лист.

Мотиваційний лист є обов’язковим додатком до заявки і має включати таку інформацію:

1. Описання свого досвіду та досягнень, пов’язаних з обраною навчальною програмою в Литві.

2. Пояснення причини обрання навчальної програми і конкретного ВНЗ Литви.

3. Як Ви виграєте від навчання в Литві з точки зору майбутньої кар’єри і особистого розвитку.

4. Чому особисто Ви є належним кандидатом на отримання державної стипендії.

Для другого відбіркового туру (строк подачі документів до 01.07):

1. Документ, що підтверджує завершення навчання у ВНЗ на рівні бакалавра (диплом та додаток до нього), і його нотаріально засвідчений переклад англійською мовою.

2. Якщо кандидат вже закінчив одну магістерську програму навчання в Литві або іншій країні, він/вона має надати документ, що підтверджує закінчення освітнього рівня у вищому навчальному закладі, і його переклад литовською або англійською мовою.

3. Кандидата можуть попросити надати додаткову документацію.

Навчання на третьому рівні (докторантура)

Головна перевага Університету Вітаутаса Великого полягає у навчанні молодих, перспективних докторантів. Докторантура в Університеті Вітаутаса Великого відкриває унікальні можливості для академічних досліджень і навчання, що є найважливішим внеском у становлення майбутнього покоління висококваліфікованих фахівців.

Університет Вітаутаса Великого пропонує різні програми в рамках докторантури на факультеті біоекономічного розвитку в області економіки і менеджменту.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

Dean prof. Astrida Miceikiene astride.miceikiene@vdu.lt

Vice-dean assoc. prof. Anastasija Nivikova anastasija.nivikova@vdu.lt

zua.vdu.lt

 

 

Участь у подібних міжнародних освітніх програмах дозволяє здобувачам вищої освіти не лише отримати якісну освіту за кордоном, а й розширити свої знання з європейської культури в цілому, відчути себе повноцінним громадянином Європи.

При виникненні запитань та для отримання допомоги при заповненні необхідних документів та подачі заявки на академічний обмін звертайтеся до відділення міжнародних зв’язків Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за телефоном 063-505-27-08 (Галенко Юлія) або за електронною адресою: ird.dduvs@gmail.com

AEPC
CEPOL
osce
euam
ІСІТАР

Кількість переглядів сторінки: 20 491