Навчання за кордоном


СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ.


3-тя Міжнародна Літня Школа Deep Learn 2019.


РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА СТИПЕНДІЙНУ ПРОГРАМУ ІМЕНІ ЛЕЙНА КІРКЛАНДА НА 2019–2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК!


Прийом заявок в рамках Стипендіальної програми для громадянського суспільства країн Східного партнерства 2019!


 

Програма академічної мобільності в рамках програми ERASMUS+

ПРОЦЕС ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ:

1.Оголошується Конкурс на сайті Університету.

2.Прийом документів для участі у Конкурс.

3.Відбір здобувачів вищої освіти Конкурсною комісією Університету.

4.Оголошуються результати Конкурсу на сайті Університету.

5.Наказ про участь у програмі академічної мобільності.

6.Індивідуальний графік навчання здобувача вищої освіти.

7.Договір про участь у програмі академічної мобільності.

 

ПЕРЕЧЕНЬ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

1.Ксерокопія закордонного паспорту (перша сторінка).

2.Мотиваційний лист з особистим підписом апліканта англійською мовою.

3.Рекомендаційний лист від одного із викладачів випускової Кафедри українською мовою, завірений підписом завідувача кафедри.

4.Витяг із заліково-екзаменаційної сесії за попередній Навчальний рік із вказаним середнім балом, завірений в навчальному відділі інституту/факультету.

5.Сертифікати про підтвердження знання іноземної мови не нижче рівня B2.

6.Документи, що підтверджують наукові здобутки, а також участь у громадських та соціальних заходах.

 

ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ДО УНІВЕРСИТЕТУ

Після повернення до Університету здобувач вищої освіти надає документ з переліком та результатами вивчення навчальних дисциплін, кількістю кредитів та інформацією про систему оцінювання навчальних здобутків, завірений в установленому порядку у ЗВО-партнері.


– Можливості Erasmus KA1.

– Індивідуальні можливості з кредитної мобільності Еразмус+ для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів України.

– Erasmus+ Capacity Building in the field of Youth.

– Individual Fellowships.

– Магістерські програми ERASMUS MUNDUS (EMJMD).

– Мій досвід ЕРАЗМУС+.

– Післядипломна світа.

– Програми ЕРАЗМУС в СЕО.

– Ступенева мобільність ЕРАЗМУС+


У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ реалізується програма академічної мобільності студентів і викладачів або «друга освіта за кордоном», що надає можливість учасникам освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

 

Так, вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адміністрація» (денна форма навчання, польська мова навчання) та по завершенні навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші.

Пропозиція щодо здобуття вищої освіти в Університеті ім. Яна Кохановського на вказаних умовах також дійсна для випускників магістратури ДДУВС попередніх років.

Відкрита реєстрація на навчання в Університеті ім. Яна Кохановського в м. Кельце в рамках програми академічної мобільності на осінній семестр 2020-2021 навчального року.

Відповідно до Меморандуму про співробітництво з Університетом ім. Яна Кохановського в м. Кельце студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ мають змогу протягом семестру навчатись в Університеті ім. Яна Кохановського на безоплатній основі. Студенти покривають витрати на проживання, яке надається університетом, та харчування.

Початок занять з жовтня по лютий

Дедлайн подачі необхідних документів – 15 червня 2020 року.

Мова навчання

Англійська мова рівня B1/B2 згідно із Загальноєвропейськими компетенціями володіння іноземною мовою (CEFR) або еквівалентні або польська.

Порядок подання заявки

Студенти повінні заповнюти заявку, де надати наступну інформацію:

• ім’я та прізвище кандидата

• дата народження

• електронна пошта

• стать

• область навчання / академічна область

• рівень навчання

До заявки додаються наступні документи:

• Угода про навчання

• Заява на розміщення в гуртожитку університету іноземного студента

• Форма заявки на курси польської мови (необов’язково, але бажано).

• Копія сторінки з паспортними посвідченням або копія посвідчення особи (дійсна на період перебування в UJK)

• Копія медичної страховки

• Офіційне фото учасника 2см х 2.5см jpg, 236 х 295 пікселів.

Всі документи подаються у форматі он-лайн.

ОБОВ’ЯЗКОВО!

Студенти повинні мати сертифікат володіння англійською мовою не нижче рівня В1/В2 та біометричний закордонний паспорт.

Після подачі документів студенти отримують листи про прийняття (зарахування).

При виникненні питань та отримання допомоги при заповненні необхідних документів та подачі заявки на академічний обмін звертайтеся до відділення міжнародних зв’язків Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за телефоном 066-63-30-570 Андрій Мірошник або за електроною адресою: ird.dduvs@gmail.com

 

 

Участь у подібних міжнародних освітніх програмах дозволяє здобувачам вищої освіти не лише отримати якісну освіту за кордоном, а й розширити свої знання з європейської культури в цілому, відчути себе повноцінним громадянином Європи.

Студенти ДДУВС мають змогу протягом одного семестру навчатися зі спеціальності «Право» у рамках освітньої програми бакалаврата завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між ДДУВС та Каунаським університетом ім. Вітаутаса Великого, що знаходиться серед 800 найкращих університетів світу згідно зі світовими рейтингами університетів QS (2013/2014).

Університет має 51 бакалаврську програму, 55 магістерських програм, 15 програм післядипломного навчання, докторантуру за 18 спеціальностями, та співпрацює з 360 університетами різних країн.

 

 

Детальніше за телефоном: (056) 370-28-65 (декан факультету №4 Савіщенко Вікторія Миколаївна).

Програми академічної мобільності надають можливість студентам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ навчатися у європейських університетах, стати учасниками міжнародних науково-практичних конференцій, форумів, різного роду культурних заходів.

 

 

Окрім цього, у зв’язку з реалізацією програми «друга освіта за кордоном» студенти ДДУВС отримали можливість вивчати іноземну мову в Школі польської мови та культури при Дніпропетровській обласній спілці поляків.

Подати заяву на навчання та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 20, тел.: +38(067)-190-30-09, +38(068)-560-61-75.

Дізнатися більше про умови вступу до університету («ПРАВИЛА ПРИЙОМУ, УМОВИ ВСТУПУ, ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ»)

Студенти мають змогу долучитися до програм академічної мобільності в рамках діючого Меморандуму між Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Університетом Вітаутаса Великого для безкоштовного навчання протягом одного семестру в литовському університеті за бакалаврською програмою спеціальності «Право».

Необхідні документи для подання заявки:

1. Закордонний паспорт;

2. Сертифікати володіння англійською мовою (рівень В1-В2);

3. Довідка про академічну успішність.

За додатковою інформацією звертайтесь до Відділення міжнародних зв’язків Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за телефоном +38066 63 30 570 або email ird.dduvs@gmail.com

Стипендії для навчання в магістратурі Литви

Щорічно Фонд підтримки освітніх обмінів Литовської Республіки оголошує конкурс на отримання литовських державних грантів для навчання на магістерських програмах в вищих навчальних закладах Литви.

Фінансування в рамках Конкурсу буде надано громадянам Республіки Вірменія, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки, Грузії, Держави Ізраїль, Японії, Республіки Корея, Республіки Молдова та України, а також іноземцям литовського походження.

Витрати на навчання за програмою магістратури повністю покриватися громадянам Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Молдова, Україна і іноземцям литовського походження. Затверджені кандидати отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 390 євро на весь період навчання.

Для студентів ДДУВС відкрито прийом заявок на магістерську програму «Міжнародне бізнес право».

Для участі в конкурсі спершу необхідно подати документи на сайт до Університету Вітаутаса Великого для зарахування та отримати підтвердження. Строк подання заявок з 03.03 по 03.05.

Перелік необхідних документів для отримання листа про зарахування:

1. Документальні формальності (паспорт, CV (резюме), підтвердження оплати реєстраційного внеску).

2. Сертифікат підтверджує рівень володіння англійською мовою (мінімум В1-В2);

3. Вступні кваліфікаційні документи. Якщо студенти подають заяву на отримання ступеня магістра, їм необхідно завантажити диплом бакалавра і додаток до диплому з нотаріально завірений перекладом диплому та додатку до нього (якщо він вже має диплом бакалавра). Якщо при поданні заяви навчання триває і у студентів немає остаточних документів, в цьому випадку подається довідка про академічну успішність та підтвердження з університету, що заявник є студентом останнього курсу з вказівкою коли він повинен отримати свої випускні документи.

Студенти обов’язково повинні додати диплом та додаток до диплому в онлайн-систему подачі заявок, коли вони його отримають, навіть після закінчення терміну подачі заявок.

Для подачі документів до Фонду підтримки освітніх обмінів Литовської Республіки через систему онлайн-заявок необхідно:

Для першого відбіркового туру (строк подачі документів з 02.03 по 08.05):

1. Особиста та контактна інформація.

2. Документ, що підтверджує рівень володіння мовою навчання, виданий компетентною установою (наприклад, домашнім закладом, приймаючим закладом, мовним центром або школою і т. і.), що підтверджує мінімальний рівень володіння англійською мовою на рівні B2 відповідно до Загальноєвропейської системою відліку мов).

3. Мотиваційний лист.

Строк розглядання документів до 01 липня кожного року.

Для другого відбіркового туру (строк подачі документів з 01.07 по 12.07):

1. Документ, що підтверджує завершення навчання у вузі на рівні бакалавра (диплом та додаток до нього) і його переклад англійською мовою з нотаріально завірений перекладом диплому та додатку до нього.

2. У разі, якщо кандидат вже закінчив одну магістерську програму навчання в Литві або іншій країні: повинен бути представлений документ, що підтверджує закінчену освіту у вищому навчальному закладі або відповідну освіту (диплом та додаток до нього) і його переклад литовською або англійською мовою.

3. Кандидата можуть попросити надати додаткову документацію.

Нагадуємо важливі дати для заявників (дати можуть змінюватись):

2 березня – 8 травня: перший відбірковий тур;

1 липня: повідомлення умовно відібраних кандидатів (перший відбірковий тур);

12 липня: другий відбірковий тур (ТІЛЬКИ для умовно відібраних кандидатів);

4 серпня: повідомлення про успішно обраних кандидатів (другий відбірковий тур).

Інші вимоги:

Принаймні, одна або декілька рекомендацій від імені декана, заступника декана або куратора національного вищого навчального закладу литовською або англійською мовою, що надаються через систему онлайн-заявок.

Мотиваційний лист обов’язково має бути доданим до вашої заяви, що включає наступну інформацію:

1. Описання свого досвіду, досягнень, які пов’язані з обраною навчальною програмою в Литві.

2. Будь ласка, поясніть, чому Ви обрали конкретну навчальну програму і конкретний вищий навчальний заклад в Литві.

3. Будь ласка, опишіть що, на вашу думку, Ви виграєте від навчання в Литві з точки зору вашої майбутньої кар’єри і особистого розвитку.

4. Будь ласка, опишіть, чому особисто Ви є підходящим кандидатом на державну стипендію Литви.

ЗАПОМ’ЯТАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ НА САЙТ ЛИТОВСЬКОГО УРЯДУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ:

1. Сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (мінімум В1-В2).

2. Переклад документів (диплом та додаток до нього або ж сертифікат від ЗВО).

3. Рекомендаційний лист (від імені декана, заступник декана або ж куратора).

4. Лист про підтвердження зарахування в університет (цей лист видається після успішної реєстрації на сайті університету Литви, для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ це лист про успішне зарахування від Університету Вітаутаса Великого).

Зауважте для успішного подання заявки на портал Влади Литовської Республіки та портал Університету Вітаутаса Великого Вам необхідно мати при собі весь перелік документів англійською мовами.

Для подання заявок та при виникненні питань звертайтесь до Відділення міжнародних зв’язків Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за телефоном +38066 63 30 570 або email ird.dduvs@gmail.com

 

Докторантура в Університеті Вітаутаса Магнуса

Головна перевага Університету Вітаутаса Магнуса полягає в навчанні молодих, перспективних докторантів. Докторантура в Університеті Вітаутаса Магнуса відкриває унікальні можливості для академічних досліджень і навчання, що є найважливішим внеском у становлення майбутнього покоління висококваліфікованих фахівців.

Університет Вітаутаса Магнуса пропонує різні програми в рамках докторантури на факультеті біоекономіческого розвитку в області економіки і менеджменту. Більше інформації в прикріпленому документі.

За більш детальною інформацією звертайтесь

Dean prof. Astrida Miceikiene astride.miceikiene@vdu.lt

Vice-dean assoc. prof. Anastasija Nivikova anastasija.nivikova@vdu.lt

zua.vdu.lt/en/faculties/faculty-of-bioeconomy-development

 


Кількість переглядів сторінки: 13 928