Культурне життя та дозвілля ДДУВС

Особливе значення в університеті приділяється культурно-масовій роботі та естетичному вихованню курсантів, студентів та працівників університету.

На сьогодні в університеті діють такі гуртки художньої самодіяльності:

1. Гурток естрадного вокалу під керівництвом Немирович Світлани Андріївни працює з 13.00 до 18.00 год. в каб. 116 (096 286 22 23).

2. Ансамбль “Злагода” (хорове мистецтво) під керівництвом лауреата міжнародних та всесоюзних фестивалів, поета та композитора Івченка Юрія Леонідовича працює кожний четвер та середу з 14.00 до 17.00 год. в каб. 116 (066 999 21 86).

3. Студія танцю “ST” під керівництвом Кузіної Ольги Вікторівни. Розклад занять: понеділок-пятниця з 13.00 до 17.30 каб. 207 (тел.095-177-02-43)

4. Студія вокалу та творчого розвитку під керівництвом Григорович Ірини Юріївни. Розклад занять: понеділок-п’ятниця з 13:00 до 17:30 каб.207 корпус ІІ.

У 2016 році творчий колектив університету взяли участь у щорічному ХІV Міському фестивалі української музики та співу ім. А. Я. Штогаренка. Колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли вокалісти: Дмитро Козар, Олександра Крімзун, Анатолій Чебанов, Родіон Артюх, Юлія Сідомон, Андрій Скрипник та Ілля Федін, Станіслав Бондаренко, Микола Герасименко, Ірина Григорович та Юрій Івченко. На фестивалі солісти університетського ансамблю виконали 2 пісні: «Курсанти-лейтенанти» (слова і музика Юрія Івченка) та «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (слова Івана Франка, музика Анатолія Кос-Анатольського).

Серед аматорських та студентських колективів команда ДДУВС посіла 3 місце, за що отримала дипломи учасника та лауреата. Своєю перемогою курсанти та студенти завдячують художнім керівникам Світлані Немирович та Ірині Григорович, а також автору, поету і композитору Юрію Івченку.

5. В університеті також існує клуб винахідливих та кмітливих, в якому приймають участь курсантська та студентська молодь університету. Клуб винахідливих та кмітливих в університеті працює постійно, засідання клубу відбуваються в конференц-залі, детальніша інформація к. 119, тел. (056) 31 72 43.

У 2016 році команда КВК Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримала перемогу на міжвузівському чемпіонаті КВК «КаВуН» та стала лауреатом телевізійного шоу на каналі 1+1 “Ліга сміху”.

Значна увага приділяється пошуку та розвитку талановитої молоді та створенню умов для її самореалізації.

Протягом навчального року в університеті проводяться культурно-масові заходи із залученням до них курсантів, студентів та працівників навчального закладу. Це концерти, присвячені державним і професійним святам, конкурси КВК, творчі зустрічі, огляди-конкурси художньої самодіяльності серед факультетів, вокальний шоу-конкурс “Караоке на плацу”, флешмоби.

У 2017 році уперше було проведено талант-шоу “Дві зірки”, в якому взяли участь курсанти та студенти в дуеті з викладацьким та адміністративним складом працівників університету. Надалі планується проводити талант-шоу «Дві зірки» у навчальному закладі щороку, відкриваючи у такий спосіб нові таланти не тільки у студентсько-курсантському колі, а й серед викладачів та співробітників.

Творчий колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проводе виїзні профорієнтаційні заходи в містах Дніпропетровської області та м. Запоріжжя, під час яких школярам надається інформація про умови вступу та особливості навчання в ДДУВС, також курсанти та студенти нашого навчального закладу показують концертну програму для шкільної молоді.

Творчий колектив університету під час новорічних свят дарує дітям працівників чарівну казку – виставу за участю курсантів та студентів. Також колективом Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проводяться заходи в рамках благодійної акції “Подаруй дитині свято”. Так, у 2016 році на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з нагоди свята День Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей зі складними сімейними обставинами з різних куточків регіону була проведена театралізована казка.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 3 939