Курси автомобільної підготовки ДДУВС

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ проводить підготовку водіїв категорії «В». Навчатись на курсах автомобільної підготовки ДДУВС можуть усі бажаючі.

У навчальному закладі є спеціально обладнаний кабінет, де курсанти та студенти вивчають правила дорожнього руху, будову автомобіля. Також є комп’ютерний клас, у якому на комп’ютерах встановлена електронна версія екзаменаційних білетів із правил дорожнього руху.

На курсах автомобільної підготовки курсанти та студенти вивчають такі дисципліни:

– Правила дорожнього руху

– Основи керування автомобілем та безпека дорожнього руху

– Будова та основи технічного обслуговування автомобіля

– Професійна етика та культура водіння

– Медичне забезпечення безпеки дорожнього руху (перша допомога)

– Практичне керування автомобілем

Теоретичний курс включає в себе відеоуроки, вивчення правил дорожнього руху, конструктивних особливостей та технічних характеристик автомобіля, основи безпечного керування ним.

Практичні заняття проходять на спеціально обладнаних автомобілях. Спочатку курсанти проходять навчання на закритому майданчику, виконуючи вправи «змійка», «гараж», «підйом».

І тільки після цього слухачі курсів автомобільної підготовки ДДУВС виїжджають на вулиці міста у супроводі досвідченого водія-інструктора.

Перед тим, як здавати іспити в ДАІ наші курсанти проходять пробне тестування на комп’ютерах у навчальних аудиторіях Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання


Кількість переглядів сторінки: 7 942