Українська секція Міжнародної Поліцейської Асоціації

Міжнародна поліцейська асоціація (МПА)

 

Міжнародну поліцейську асоціацію (МПА) було засновано 1 січня 1950 року за ініціативою сержанта поліції з Великобританії Артура Троупа. У травні того ж року було затверджено її емблему та девіз мовою есперанто “Служба через дружбу”. Першими членами Асоціації стали 100 поліцейських Великобританії, а протягом наступних кількох років до МПА вступило понад 500 британських поліцейських.

 

МПА

 

Подальшу роботу Асоціації було спрямовано на налагодження та підтримання дружніх стосунків з поліцейськими інших країн.

 


 

Нині МПА є однією з найбільших міжнародних професійних неурядових (громадських) організацій. Вона має статус консультативного представника в Організації Об’єднаних Націй та у Раді Європи. МПА об’єднує понад 420 тисяч поліцейських та пенсіонерів поліції з 66 країн світу. Уряди багатьох країн високо оцінили організацію поліцейських з її можливостями широко обмінюватися професійним досвідом і знаннями. Національні секції організовують гуманітарні та культурні заходи, що дає змогу донести ідеї МПА до всіх людей, незалежно від того, чи є вони її членами.

Мета Асоціації – практичне втілення в життя положень Декларації прав людини, яку було прийнято ООН у 1948 році. Перш за все, це – розвиток культурних відносин між членами, накопичення знань та обмін професійним досвідом. Також Асоціація намагається виховувати почуття взаємодопомоги в мирному співіснуванні різних народів та збереження миру на землі.

 

Українська секція Міжнародної Поліцейської Асоціації
 

Українську секцію Міжнародної Поліцейської Асоціації створено 25 квітня 1996 року. Нині у складі УС МПА діє 30 регіональних відділень та осередків, які об’єднують близько 5,5 тис. працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних громадян, які активно сприяють роботі міліції. Регіональні відділення очолюють як діючі працівники, так і ветерани міліції, які працюють у тісній взаємодії з місцевими органами внутрішніх справ.

 

Українська секція Міжнародної Поліцейської Асоціації
 

 
Вступити до Осередку ДДУВС УС МПА
 

AEPC
CEPOL
osce
euam
ІСІТАР

Кількість переглядів сторінки: 15 733