Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

положення про факультет

Факультет створений наказом МВС України від 04.06.2016 № 551

Основними завданнями факультету є поєднання аналізу стану успішності здобувачів вищої освіти; контроль за відвідуванням занять, засвоєнням здобувачами вищої освіти навчальних програм; організація самостійної підготовки та проведення консультацій; організація спортивної та культурно-масової роботи; організація спільно з практичними працівниками Національної поліції практик та стажування здобувачів вищої освіти на місцях майбутньої служби; підтримання зв’язку з комплектуючими підрозділами з метою працевлаштування здобувачів вищої освіти, їх адаптації та якості підготовки; звітування з питань навчальної, науково-дослідної, господарської та виховної роботи, стану службової дисципліни; узагальнення та розповсюдження досвіду закладів вищої освіти.

З метою забезпечення підготовки спеціалістів вищої кваліфікації для підрозділів кримінальної поліції, які мають ґрунтовні загальноюридичні та спеціальні знання і вміють використовувати їх у практичній діяльності.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ створений, з метою підготовки фахівців денної форми навчання для підрозділів кримінальної поліції органів Національної поліції з метою задоволення потреб Міністерства внутрішніх справ України за наступними освітніми ступенями: «бакалавр» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» «Кримінальна поліція» за прикладними орієнтаціями:

  • надання професійної та якісної навчально-освітньої підготовки фахівців відповідних ступенів вищої освіти.
  • поліпшення культурно-освітнього рівня постійного та перемінного складу.
  • організація разом із практичними підрозділами Національної поліції навчальної практики, а також стажування претендентів вищої освіти в ділянках майбутньої роботи.

Навчання відбувається на основі поєднання навчальної, наукової, соціальної та виховної роботи із здобувачами вищої освіти; створення належних умов для формування професійних та особистих якостей майбутнього правоохоронця на підґрунті розробки і втілення нового змісту навчання.

Декан факультету, кандидат юридичних наук, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо та самбо, майор поліції Балабан Сергій Миколайович.

Командно-адміністративний склад факультету: заступник декана факультету, підполковник поліції Герасимчук Ю.В.; провідний фахівець факультету, кандидат юридичних наук, підполковник поліції Журавель О.Є. провідні фахівці факультету: капітан поліції Богатир І.Г., капітан поліції Крупа С.Г., Кушнєров Ю.В.; фахівці факультету, капітан поліції Воловий Д.Ю., капітан поліції Коваленко Ю.О.; фахівець факультету старший лейтенант поліції Алексєєнко П.Ю.

 

До складу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції входять:

кафедра оперативно-розшукової діяльності

кафедра цивільного права та процесу

кафедра спеціальної фізичної підготовки

Особливістю підготовки майбутніх працівників кримінальної поліції є те, що, крім загальних дисциплін, для здобувачів вищої освіти викладаються дисципліни оперативно-розшукової спеціалізації: зокрема, оперативно-розшукова діяльність Національної поліції, оперативно-розшукове документування, організація розшукової роботи підрозділів кримінальної поліції, психологія оперативно-розшукової діяльності.

 

Представники ДДУВС стали науковцями року

Викладачі факультету отримали ордени «Науковець року-2020», почесні грамоти та видання «Наукова еліта України» від Української федерації вчених за підсумками ІІ Міжнародної програми.

Почесне звання за вагомі досягнення та особистий внесок у розвиток науки України на міжнародному рівні здобули завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Віктор Богуславський і завідувач кафедри кримінального процесу Валерій Дараган.

Лауреатів заходу визначали шляхом експертного опитування та рекомендацій, наданих науковими установами, вузами, громадськими об’єднаннями тощо.

Свої вітання усім учасникам Міжнародної програми надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та Голова Української федерації вчених Володимир Семиноженко.

З 2018 року в університетах внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», стартував пілотний проєкт «2 роки курсант – 1 рік слухач», який у перший же рік запровадження показав високий рівень підготовки наших курсантів:

На факультеті постійно організовуються зустрічі здобувачів вищої освіти з досвідченими професіоналами-практиками з різних підрозділів Національної поліції України з метою навчання майбутніх правоохоронців нововведенням, тонкощам професії, та реаліям практичної роботи.

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції постійно беруть активну участь у наукових заходах та спортивних змаганнях обласного, національного та міжнародного рівнів, конкурсах художньої самодіяльності, фестивалі «Студентська весна», КВК тощо, в яких неодноразово виборювали призові місця.

Курсанти 3 курсу ФПФПКП Єгор Перкін, Руслан Тимошенко та Данило Чухиль зайняли відповідно перше, друге та третє місце у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Правознавство», який пройшов у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

 

Збірна команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, до складу якої входять курсанти ФПФПКП, стала переможцем загальнокомандної першості комплексних змагань за програмою «Динаміада-2019» серед збірних команд правоохоронних органів області.

Курсант 3-го курсу ФПФПКП Єгор Набока – чемпіон України та Європи з бойового самбо.

Курсанти 2-го курсу Микита Подаченков, Ілля Намазов (на фото) та 3-го курсу Богдан Пилипенко, посіли перше та треті місця у Всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств ММА, що проходив у м. Дніпрі.

 

Контактна інформація факультету:

Телефон факультету: (056) 756-45-10

Адреса електронної пошти: fpfpkm@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 107 844