Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Факультет створений наказом МВС України від 04.06.2016 № 551 з метою забезпечення підготовки спеціалістів вищої кваліфікації для підрозділів кримінальної поліції, які мають ґрунтовні загальноюридичні та спеціальні знання і вміють використовувати їх у практичній діяльності. Особливістю є те, що окрім загальних дисциплін, які викладаються на факультеті, курсанти вивчають ряд спеціальних, притаманних лише для підрозділів кримінальної поліції. Це, зокрема, оперативно-розшукова діяльність Національної поліції, психологія оперативно-розшукової діяльності, професійна психологічна підготовка працівників кримінальної поліції, оперативно-розшукове документування та інші.

Факультет завжди вдячний керівникам минулих років, а саме: Козерогу В.П., Семенчі М.І., Обшалову С.В., Рибалкіну А.О., Кацубі Р.М..

З грудня 2017 року деканом факультету призначений кандидат юридичних наук, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо та з боротьби самбо, майор поліції Балабан Сергій Миколайович.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції є структурним підрозділом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який на базі загальної середньої освіти здійснює підготовку фахівців для органів Національної поліції України освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правахоронна діяльність». Основними завданнями факультету є поєднання навчальної, наукової, соціальної та виховної роботи із здобувачами вищої освіти; створення належних умов для формування професійних та особистих якостей майбутнього юриста на підставах розробки і втілення нового змісту навчання; аналіз стану успішності здобувачів вищої освіти; контроль за відвідуванням занять, засвоєнням здобувачами вищої освіти навчальних програм; організація самостійної підготовки та проведення консультацій; організація спортивної та культурно-масової роботи; організація спільно з практичними працівниками Національної поліції практик та стажування здобувачів вищої освіти на місцях майбутньої служби; підтримання зв’язку з комплектуючими підрозділами з метою працевлаштування здобувачів вищої освіти, їх адаптації та якості підготовки; звітування з питань навчальної, науково-дослідної, господарської та виховної роботи, стану службової дисципліни; узагальнення та розповсюдження досвіду закладів вищої освіти.

Нині на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції навчається 349 здобувачів вищої освіти, які наполегливо опановують найсучасніші досягнення з юридичних, соціальних, економічних наук, навчаються володіти спеціальними засобами та вогнепальною зброєю. Особовий склад бере активну участь у несенні служби по охороні публічного порядку у місті Дніпрі.

Для навчання та відпочинку здобувачів вищої освіти на факультеті створені належні умови. Здобувачі вищої освіти проживають у гуртожитку казарменого типу, до послуг яких надаються сучасні затишні кімнати, світлиці з телебаченням, Інтернет, спортивні та тренажерні зали, бібліотеки, кафетерій.

Під опікою здобувачів вищої освіти факультету сьогодні перебуває школа-інтернат № 2 м. Дніпра та ветерани навчального закладу (органів внутрішніх справ) Грекул В.С., Ролін В.І, які потребують соціальної, матеріальної та моральної допомоги. Курсанти факультету регулярно відвідують вихованців підшефної школи-інтернат та шановних ветеранів, допомагають по господарству, вітають зі святами, проводять різноманітні лекції та тематичні заняття для дітей.

Курсанти факультету постійно беруть активну участь у спортивних змаганнях обласного, національного та міжнародного рівнів, конкурсах художньої самодіяльності, фестивалі «Студентська весна», КВК тощо, в яких неодноразово виборювали призові місця.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

На сьогодні командно-адміністративний склад факультету включає:

Балабан Сергій Миколайович – кандидат юридичних наук, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо та з боротьби самбо, майор поліції;

Герасимчук Юрій Вікторович – заступник декана факультету, підполковник поліції;

Журавель Олег Євгенович – провідний фахівець, підполковник поліції;

Богатир Іван Григорович – провідний фахівець, капітан поліції;

Кушнєров Юрій Валентинович – провідний фахівець;

Алексєєнко Павло Юрійович – фахівець І категорії, старший лейтенант поліції;

Шаплавський Олександр Володимирович – фахівець І категорії, старший лейтенант поліції;

Мірошник Дмитро Віталійович – фахівець І категорії;

Кочелаба Анна Валентинівна – фахівець ІІ категорії, старший лейтенант поліції.

 

До складу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції входять три кафедри:

кафедра оперативно-розшукової діяльності – завідувач кафедри доктор юридичних наук, доцент Кириченко Олег Вікторович;

кафедра цивільного права та процесу – завідувач кафедри кандидат юридичних наук Резворович Кристина Русланівна;

кафедра спеціальної фізичної підготовки – завідувач кафедри кандидат юридичних наук, майор поліції Богуславський Віктор Володимирович.

 

Контактна інформація факультету:

Телефон факультету: (056) 370-29-15

Адреса електронної пошти: fpfpkm@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 79 958